Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkoznom kéne a prostivádd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkoznom kéne a prostiváddal vagy csak olaj lenne a tűzre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a kisbolt (annyira azért nem kicsi) ahova járok na annak megvan a törzsvásárló köre (az emberek többsége beleértve a pénztárosokat ismerik egymást) és onnan szoktam rengeteg gumit vásárolni.A gumit nem csak magamnak veszem hanem jópár barátnőmnek is mert ők illetve a pasijaik nem mernek, ciki nekik. pont az egyik csajtól hallottam vissza(akinek többek közt venni szoktam) hogy a legutóbbi vásárlásomat követő percekben rólam pletykáltak minek nekem ennyi?utalgatva arra hogy egy csomo lány mivel agészíti ki a lakásában a zsebpénzét miből fizet tandíjat...azaz hogy a tvben ilyen riportokat látni.....tehát hogy biztos prosti vagyok így burkoltan..mostakkor erre lépjek valamit?

2013. nov. 22. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki qrvának áll ne csodálkozzék ha b asszák! -.-
2013. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zotanbro ***** válasza:
sz4rd le szerintem :D
2013. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem és vegye mindenki magának a gumit. Ez Magyarország, itt ez lassan már bóknak számít.
2013. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak olaj lenne a tűzre. szard le őket. lehet, hogy irigyek, amiért te legalább szexelsz, ők meg a gyerek óta nem szexeltek, aminek megvan már 20 éve :D
2013. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak irigyek,szard le, mert ha törődsz vele,annál jobban basz_tatnak majd.
2013. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért az zavart hogy a lány akinek szívességet teszek gondolom játszotta a történet hallatán a hüledezőt hogy "hát igen ennyit vásárolt ez jelent valamit, nem normális"
2013. nov. 22. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:
tanulság: többet ne vegyél másnak gumit. felnőtt emberek (gondolom), de ha nem, akkor se gáz, legalább védekeznek. ez a 21. század, ilyenen nem kéne irulni-pirulni. majd ha ultravibra kéjrúdért mennek hetente, akkor szégyenkezzenek.
2013. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép kis barátnőid vannak.
2013. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!