Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor érdemes ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érdemes ezzel a sráccal foglalkoznom vagy csak hülyít?

Figyelt kérdés
Eddig ő keresett,a találkozásunk után ( 3 napja ) egyből írt még az nap, én felvetettem az ötletet,hogy lehetne folytatása,amire nem adott se nemleges,se igenlő választ. De azután még mindig írt arra utaló dolgokat,hogy bejönnék neki,de azóta nem keresett. Szerintetek keressem,írjak neki én vagy hagyjam a fenébe? Ha akarna valamit,megtalálna,a tali előtt is sikerült neki. Ha meg nem érdeklem nem értem miért adott arra utaló jeleket azok után,hogy semmilyen választ nem kaptam. Gondolkodik vagy mi? Nem értem én ezt.
2013. aug. 26. 17:14
 1/5 anonim válasza:
Szerintem várj még egy kicsit,lehet nem tudja mit akar,de azért ne várj rá hónapokat.Meg amugy is,ha akar valamit ugyis keresni fog nem?
2013. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem,ha közömbös lennék neki,akkor szerintem nem irt volna még aznap, nem irt volna arra utaló dolgokat,hogy bejövök neki,de ez a "semmilyen válasz" a talira azt mutatja,hogy nem érdeklem.
2013. aug. 26. 17:21
 3/5 A kérdező kommentje:

igen ,én is így gondolom,de nekem már hiányzik a társasága így 3 nap elteltével.. ezek szerint én neki nem :)

ha gondolkodik,akkor eleve írna,hogy eldöntse .. nem? annyira nem értem a pasi logikát.

2013. aug. 26. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem csak meg akar izélni (ad arra utaló jelet, h bejössz neki), de annyira nincs oda, h keressen mindennap ...

de lehet nem is akar most kapcsolatot...

sajnos a mai pasik legtöbbje nem is akar kapcsolatot, csak minél több lányt megdönteni :(

2013. aug. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és még nem voltam együtt senkivel úgy,tudja hogy nem fog megkapni.
2013. aug. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!