Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet kezdete 1 jó barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet kezdete 1 jó barátságnak vagy esetleg kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Hamar vége lett a bulinak..

Az a helyzet hogy buliban lehánytam 1 lánynak a pulcsiját és felajánlottam neki hogy vegye fel az én pulcsimat hogy ne fázzon meg és haza kísérem.. Meg is történt, mondtam neki hogy amiért lehánytam kimosom a pulcsiját szóval adja meg a számát hogy mikor vihetem vissza és mikor mehetek az én pulcsimért..

Meg is adta a számot, a pulcsim nála maradt az ő pulcsija meg nálam van..

Ez lehet 1 jó barátság vagy kapcsolat kezdete? :)



2013. nov. 22. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha utána eltudtok beszélgetni egy kicsit és nem ráz le rögtön akkor talán lehet belőle valami. De én nagyon nehezen állnék neki még a barátkozásnak is ha valaki telibe hányja a pulcsimat. Jó mivel odaadtad neki a sajátod és haza is kísérted és kimosod az övét így talán lesz nála egy esélyed. Próbáld meg majd kiderül milesz.
2013. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit cink a helyzet,de jól feltaláltad és kivágtad magad belőle,szóval szerintem van esélyed.Viszont ezek után minimum légy nagyon udvarias és kedves vele,próbálj a kegyeibe fékőzni.
2013. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!