Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves fiúk, milyen szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiúk, milyen szülinapi ajandéknak örülnétek leginkább?

Figyelt kérdés

Nagyon jóba vagyok vele és nem soká itt lesz a szülinapja. Meg szeretném lepni vmivel. Gondolkoztam, hogy mit is adhatnák neki, de nem jukatam ki semilyen értelmes dolgnál. :/

Ilyet, hogy pénz, kaja (édeseget, csokit adok neki termeszetesen) vagy egyéb ide nem illö ajandékot nem szeretnék adni neki. Inkább vmi emlékezeteset, de tárgy jelegüt. (Hogömb, maci? stb..? O.o)


Vmi ötletet tudtok adni nekem?!


Előre is köszönöm a segítséget. :)



2013. nov. 23. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jukatam, Ez fonetikusan a Yucatán-félszigeti nyaralási meglepid akar lenni? -.- OMG!

Add neki magad szülinapjára!

2013. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hoppá az kimaradt, hogy egy fiú haveromal vagyok nagyon jobban aki nem soká 21 éves lesz. És kedveségböl szeretnék adni neki vmit. És tudom, hogy jól esne neki. ^^ :))
2013. nov. 23. 11:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Normalis és eszerü válaszokat várok.
2013. nov. 23. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:

Vidd el pialni es csajozni.

Lany vagy? Tetszik neked vagy csak a haverod?

2013. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és igen bejön nekem. :)
2013. nov. 23. 11:24
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát én a barátomnak a 24. szülinapjára + az 1 éves évfordulónkra is egyben vettem egy szívecskés bögrét, egy táblát a kedvenc csokijából, egy ajándék kártyát amin az áll, hogy ezen az egy napon igazad lehet :D meg egy olyan aprócska dobozkát amiben csoki van és rá van írva, hogy torta helyett boldog szülinapot! :)

Na és persze majd az esti szex.

2013. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez tökmjó, de nem járunk, én nem a pasim. (Bár szeretném :$)

De nem adhatok olyan ajandékot neki mint ha járnánk. :S

2013. nov. 23. 11:41
 8/12 anonim ***** válasza:
De sza.r ajándékötletek...:D Nem tudjátok mi kell egy pasinak, én kínomban röhögnék ha férfiként szívecskés bögrét kapnék vagy hógömböt.. még a csoki is fura, lányok szoktak azt kapni. De általánosítva nem lehet mondani semmit, mivel minden 21 éves fiú más személyiség, ha annyira tetszik neked valamennyire tisztában lehetnél az érdeklődésével és valami személyhez szólót találj ki, NE semleges ajándékboltból vett vmi hülyeséggel állj elő.
2013. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aham... szar ajándék. Tudod ha így fogod fel akkor te még soha senki nem szerettél igazán. Nem az számít hogy mit kapsz hanem az hogy kitől.

És amúgy szar ajándék ötlet. Akkor kérlek, mondj valami nagyon jót aminek te annyira örülnél? Meg mellesleg mi mit kapunk tőletek?

Csokit, plüssöt, ékszereket.

1. utálom a csokit mégis kaptam az eddigi összes exemtől

2. plüss, porfógó semmi hasznát nem veszem

3. ékszer, rühellem sosem látni rajtam

4. mégis mindezekhez jópofát vágok és hogy miért? mert az számít kitől kaptam és hogy ő szeretettel vette

2013. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy csak is venni akarok neki vmit, sztem nem is találnék olyat amit én szeretnék vagy amire gondoltam. Ha kell meg csinálom, azal nincs baj, csak tudjátok nem a pasim, igy nem tudom mi lenne hasznos és jó ötlet. Aminek tényleg őrülne, jól esne neki és nem csak az eröltetet mosolyt látnam rajta. Meg nem szeretnék ott álni elöte ha ciknes neki az ajandék vagy ilyesmi. Ezért lenne fontos. Meg azért mert én szívből adnám és kedveskedni akarok neki ezzel.
2013. nov. 23. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!