Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha furcsa a csók, velem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha furcsa a csók, velem van a baj? :D Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.Nem vagyok gyakorlott a smárolásban (és szerintem barátom se igazán.)És néhányszor valahogy nem jó, olyan furcsa.Nem tudom ,csak gyakorlás kérdése az egész?? Vagy csak nem tudok ellazulni, vagy egyszerűen béna vagyok?Lehet hogy ez az egész hülyeség, bocsi. Csak érdekelne hogy ha nagyon rosszul csókolnék akkor szólna, ugye? Előre is köszi a válaszokat :) Vagy abban tudnátok segíteni hogy csókoljak? :D

2013. nov. 23. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, hamarosan jobb lesz... nálunk sem volt jó az elején. most meg már fantasztikus, imádom.

fél éve vagyunk együtt :) előtte én sem csókolóztam soha..

16/L

2013. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)én inkább attól félek hogy neki nem jó.
2013. nov. 23. 12:40
 3/5 anonim válasza:
100%
majd belejössz
2013. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Végre egy csaj aki nem a pasijára keni!


Minden elismerésem! :))))

2013. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D valami tanácsot tudnátok adni?
2013. nov. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!