Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha magamra önkielégítek meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magamra önkielégítek meleg lehetek vagy lappanghat bennem?

Figyelt kérdés
volt hogy tükör előtt csináltam volt hogy videóra vettem és azt néztem vissza , ez normális vagy mi bajom lehet ,lappanghat bennem vagy csak egoista lennék?

2013. nov. 23. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikusnak mondják, ennek nincs köze az egoizmushoz így max. annyi lappang benned.
2013. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy parafilia mint a pedo. Külön neve van annak, ha valaki önmagára gerjed.
2013. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nárcizmus :D
2013. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok beképzelt
2013. nov. 23. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha a korodat leírnád tudnál 100%os választ kapni. Ha még fiatal vagy, akkor igen, ez annak a jele hogy meleg vagy. Igaz, ha a csajok is izgatnak, értelemszerűen biszexuális vagy.
2013. nov. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!