Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötletetek van arra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szálab kérdése:

Milyen ötletetek van arra az esetre, ha az évek során többször is összehozott a sors huzamosabb időre olyan lányokkal, akikkel annyira jó volt a szex, hogy toronymagas lett a "mérce", és ez komoly gondokat okoz/okozott későbbi párkapcsolatoknál? 26/F

Figyelt kérdés
A hosszú távú párkapcsolatok híve vagyok, alaposan meg szoktam ismerni azt akivel össze szeretnék jönni, nem feltétlenül erőltetem a minnél előbbi vizszintbe kerülést, szexfüggő sem vagyok. Mégis így 25. életévemen is túl eljutottam olyan szintre, hogy hiába jó meg szép az élet együtt, ha huzamosabb ideig nem azt kapom az ágyban amire úgy igazán vágyok (megbeszélés természetesen van, hiszen az a normális) elkezdek félremenni. Jelenleg épp egy egy éves kapcsolatot zártam le, többek között ebből a problémából kifolyólag. Szóval tippeket várnék, előre is köszönöm! :)

2013. nov. 23. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy csak szex kell, vagy más is. Ha más, akkor

rakd lejjebb azt a k*rv@ mércét :)

2013. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mit jelent a toronymagas mérce?
2013. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!