Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Csak szex és más semmi. "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Csak szex és más semmi. " kapcsolatban a férfi szerelembe eshet a nő iránt? Külön lehet a szexet és az érzelmeket választani? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a szexbarátomba. Nem akartam, mégis így lett. Mit tegyek? Hagyjam abba a kapcsolatot vele és felejtsem el?

2013. nov. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
csináld tovább, és minél később szólj neki, hogy többet érzel... haver, egy szexkapcsolatot nem kockáztatunk... max, ha már kezded úgyérezni, hogy ő is érez irántad valamit, vagy ha valaki mással is akarna ilyen kapcsolatot létesíteni
2013. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom kezdett el először többet érezni, és ő a férfi :) Szóval nem lehetetlen dolog.

De ha most rátámadsz az érzelmeiddel, az szinte biztos nem jó ötlet. Az lehet, hogy szépen fokozatosan beléd szeret, de erre nincs garancia. Innentől rajtad áll, mered-e kockáztatni a dolgot.

2013. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is beleszerettem, de ő nem szeret belém már két éve...

de én várok hátha:D

2013. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább a másik oldalon voltam, mármint azt hittem, hogy szerelmes vagyok, pedig csak dugni volt jó vele. Erre akkor jöttem rá, amikor jött egy másik, akivel kevésbé volt jó a szex, de tényleg szerettem.

Szóval nem nagyon lehet szétválasztani, ahhoz nagyon érettnek kell lenni fejben. Huszonévesen nem is nagyon ment nekem sem.

Negyvenhez közelebb már sokkal tisztább a kép.

2013. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!