Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, férfiak és asszonyok, titeket mennyire zavar a felemás mell? látványban, szex közben főleg?

Figyelt kérdés
Mindenkinek az álláspontjára kíváncsi vagyok, akár a te melledről van szó, akár pasi szemmel találkozol evvel. Gondolom világos, hogy nekem is ez a problémám. ;) (bal mellem picike míg a másik épp belefér a kb. 75B méretű melltartó kosarába)

2013. nov. 4. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aranyos..:) szinte mindenkinek amúgy:D
2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem a bal 85-as a jobb 80as :D nincs baj vele
2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Senkinek sem egyforma a kettő. Engem nem zavarna. Erről senki sem tehet.


22/F

2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A mellek nem szimmetrikusak, csak a megcsináltak azok.
2013. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szex közben nem méricskélek colstokkal :))

semennyire: se előtte se alatta utána meg pláne

2013. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy nem egyformák, de ami látható és főleg belülről érezhető különbség.... Lassan ott tartok, hogy nem merek senki előtt melltartó nélkül mászkálni, vagy nem tudom, aha oda kerülök, egy pasi mit fog szólni. És egy dolog, hogyha szeret a pasi akkor elfogadja, de én nem tudom elfogadni, mert iszonyatosan zavar, önértékelési problémáim vannak miatta...
2013. nov. 4. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mire eljutok a lánnyal a szerelmeskedésig, már lesz elképzelésem az adottságairól, ami egyébként nem számít, ha már addig eljutunk. Ez épp olyan dolog, mint hogy a férfiaknak az egyik heréjük lejjebb lóg, mint a másik. Nem ez számít, hanem az érzelmek.
2013. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel baj szerintem. Biztos nekem sem egyforma a kettő, bár nem nagyon nézegettem eddig ilyen szemmel :D


De tényleg nem hiszem, hogy a pasikat zavarná. (vagy esetleg van rossz tapasztalatod?)

2013. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha nincs nagyon kitömve a bal, nagyon látszik néha még a kevésbé lenge, de még nem feszes ruhákban is.... a probléma, hogy ugye a bal kicsi és még akkora mérete sincs, hogy normálisan ki lehetne tömni, hogy kívülről szinte egyformának hassanak...
2013. nov. 4. 21:54
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Foglalkozz. Vele. Látod, senkit se zavar. Téged se zavarjon. Ne a didiket nézd, hanem egyenesen tartsd a fejed és előre nézz. Ennyi.
2013. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!