Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány lesüti a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány lesüti a szemét, és úgy mosolyog egy-egy poénon, az jelenthet valamit? Ha engem rövidebb ideig néz, mint mást (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Csoporttársak vagyunk, és elkezdtem mesélni egy sztorit, a nekem tetsző lány felé néztem, ő szinte rögtön elkapta a tekintetét, lesütötte a szemét, és úgy mosolygott az egészen. Nemsokára egy másik csoporttársunk (srác) is szólt valami poénosat, őt tovább nézte, és úgy mosolygott. Ennek van valami jelentősége? A lány egyébként kicsit zárkózottabb típusnak tűnik, túl sokat nem beszéltünk, bár szerintem többet beszélt velem eddig, mint az összes többi fiú csoporttársammal együttvéve. Jelentheti ez a testbeszéd azt, hogy esetleg tetszem neki, és azért nem állja a szemkontaktust? Vagy pont azért nézte a másik srácot tovább, mert ő jön be neki? Örülnék, ha normális, hasznos válaszok jönnének, előre is köszönöm.

2013. nov. 23. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti lenéz téged.
2013. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha végig csukva van a szeme amíg beszélsz, akkor nyilván idegesíted a dumáddal...
2013. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy csukva van?
2013. nov. 23. 20:41
 4/14 anonim válasza:
91%

Szerintem inkább azt jelenti hogy tetszel neki csak zavarban van. Ha fiúknak tetszik egy lány akkor nyíltan bámulja, ha egy lánynak tetszik egy fiú inkább titkolja. Azt írtad zárkózottabb típusú gondolom ezért nem kezd el rögtön szemezni Veled. Beszélgess vele és nevettesd meg, ha nem jössz be neki észre fogod venni.

[link]

2013. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"lesütötte a szemét, és úgy mosolygott az egészen."= csukott szemmel mosolyog az egészen
2013. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerinted az, hogy valaki lesüti a szemét, az azt jelenti, hogy becsukja? Szerintem azt, hogy lefelé néz.
2013. nov. 23. 21:14
 7/14 A kérdező kommentje:
#4: Csak gondolom, hogy zárkózottabb típus lehet, nem tudom biztosra, vagy talán csak velünk ilyen, most kezdtük az évet, szóval nyilván nem fog senkinek sem a karjába ugrani. Valamennyit már beszélgettünk, mosolyogni is szokott a poénjaimon, de sajnos tapasztalatlan vagyok, és nem tudom eldönteni, tetszem-e neki. :(
2013. nov. 23. 21:17
 8/14 anonim válasza:
Ahogy mondod, nem fog egyből a karodba ugrani és nem fogja egyből kimutatni hogy mit érez irántad vagy hogy tetszel-e neki. Először azt érd el hogy barátok legyetek. Az nem gond hogy tapasztalatlan vagy majd kialakul, de ne éld bele magad semmibe nehogy csalódás legyen a vége (remélem nem így lesz:) #4
2013. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos csak csalódások szoktak érni, de azért köszi. Vagy kiderül az illetőről, hogy van valakije (neki elvileg nincs), vagy hogy nem olyan, mint amilyennek hittem, vagy félreértettem a "jeleket" stb. Az a gond, hogy túl hamar jönnek az érzelmek. :( Szóval szerinted van esély arra, hogy azért csinált így, mert bejövök neki?
2013. nov. 23. 21:44
 10/14 anonim válasza:
Rengeteg hozzád hasonló ember van aki gyorsan lesz szerelmes (vagy csak gyorsan kedvel meg valakit). Ennek ez a hátránya hogy sok a csalódás. Hát így látatlanban nem tudom megmondani, amúgy sem vagyok szakértő de magamból kiindulva ez inkább annak a jele hogy zavarba jön tőled (és ez jót jelent). Amint már mondtam beszélgess vele majd kiderül :) (aztán majd írd le hogy alakult:D) #4
2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!