Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy a "nagyon jó" barátja részegen nagyon bepróbálkozott nálam?

Figyelt kérdés

A srácnak van 9 hónapja barátnője, tegnap amikor ittunk négyesben(barátom, én és 2 barátja), a srác azt mondta beszélni akar velem, és lemaradtunk. Elkapta a kezem, és bevitt egy sötét helyre, majd vetkőztetni kezdett volna, meg meg akart csókolni, taperolt, én meg próbáltam ellökni, aztán határozottan kijelentettem egy ellökés keretében, hogy hagyjon békén. Akkor békén hagyott, tovább is mentünk. Amikor felmentünk hozzájuk, akkor is, ha nem volt ott a barátom(wc-re ment, kaját csinált, ilyesmi), próbált nyúlkálni, csókolni.


Persze nem sikerült ezek közül semelyik neki, de nagyon szégyellem magam emiatt, és nem akarom a barátságukat ezért tönkretenni... A srác még azt is mondta, hogy "nagyon szeretem a barátnőmet, de tuti megcsalom, mert fiatal vagyok, 19 éves, ez még megbocsátható", amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt... undorító.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 23. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
El, mert ő fogja fordítva elmesélni. Sürgősen meséld el.
2013. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz dolog, lehet jól tennéd hogyha mégis egyszer random lesmárolna akkor legalább tudja a pasid hogy nem te vagy a hibás, nem értené félre a helyzetet. Na meg lehet leállítaná a srácot.
2013. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olyan rossz k.rvának érzem magam emiatt. :( De elmondom neki, mert belegondolva tényleg fordítva mesélné el, és én lennék a szar... :( Tegnap így is majdnem megverte őt, amiért csakúgy hirtelen átkarolt, szóval nem tudom mit tenne, ha ezt megtudná. Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2013. nov. 23. 20:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen mond el, én a srác helyében szeretném ha tudnám hogyha egy ilyen "nagyon jó barát" vesz körül.
2013. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megírtam neki, hogy majd beszélni szeretnék vele személyesen, ezt mégse fogom neki elmondani írásban. Nagyon sokat segítettetek a döntésben, szóval tényleg nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2013. nov. 23. 20:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt fogja hinni szakítani akarsz. Ennyi érzelmi iq a nőkben hogyan lehet..
2013. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Úgy írtam neki, hogy nem szakításról van szó, meg nem is arról, hogy kiszerettem belőle. Szóval az ilyen "legrosszabbakat" leírtam neki, hogy ne gondoljon rájuk.
2013. nov. 23. 21:01
 8/15 anonim ***** válasza:
akk jó
2013. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátodnak!
2013. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát végül inkább leírtam neki, mert erősködött... Nagyon kikészült, érzem, hogy a szakítás szélén állunk. :( Egyszer azt mondja tehetek róla, máskor meg azt, hogy nem... Meg azt mondja, hogy nem tudja kire haragudjon jobban. De megérdemelném a szakítást, tényleg hülye voltam. :(
2013. nov. 23. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!