Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog valaha bízni? Hihetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaha bízni? Hihetek neki? A "barátomnak" volt egy 5éves kapcsolata amibe 2szer megcsalta a lány, azóta nem nagyon bízik bennük! Volt sok csaja akiket csak szivatott! Most nálam is beprobálkozott!

Figyelt kérdés

Ki ezt ki azt mondja!!Van aki jót van aki rosszat!!

A legjobb barátja szerint az igazit megtalálta (mármint engem)egy ismerősömnek mondta persze nem tudta hogy én vele jóba vagyok!A fiú is kimutatja de nem tom, félek hogy jó színész!


2010. máj. 6. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos,az nem derült ki,hogy te mit szeretnél.De nem hiszem,hogy félned kéne.De neked kell eldöntened,hogy mit akarsz.Attól,hogy szar volt a kapcsolata,és megcsalta az a másik lány,az nem jelenti azt,hogy te ugyanígy fogsz viselkedni.Szerintem nincs mitől félned.
2010. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!