Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl vékony vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl vékony vagyok vagy inkább normális?

Figyelt kérdés

Többektől is megkapom, hogy igazán felszedhetnék magamra jópár kilót. Mintha az olyan egyszerű volna, pedig elég sokat is eszem, persze normális kajákat, meg próbálok is sportolni. Nem érzem magam véznának, viszont amikor ezt egy férfitól hallom, akkor gondolom nem lehetek a szemében túl vonzó. A karom, lábam, combom az azért izmos,de nem az a nagyon durva, hastájékon viszont lenne mit ledolgozni.

méretek: 175 magasság, 54kg, 83-67-86, 93 fenék

Szerintetek változtassak vmin vagy azért így is lehetek vonzó a pasik számára?

21L



2013. nov. 23. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt egy kép alapján lehetne pontosan megmondani, de szerintem nincs veled gond.


22/F

2013. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jaj, lányként mindegy milyen dagadt vagyok, akkor is jut rád 20-50 éhes arab-néger kan biztosan, ha már a fehérek nagyon finnyásak is XD
2013. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nehéz elképzelni, fotóval könnyebb lenne, de szerintem jó vagy így
2013. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedvenc tesztem (egy nő tanította nekem), hogy szemben állsz a tükörrel meztelenül. Lábak összezárva teljesen.

Ha a combjaid között (vagy a szeméremajkak alatt közvetlenül) átlátsz, akkor sovány vagy.

2013. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
èn 175 centihez vagyok 51 kg..... nem vagy tùl vèkony!
2013. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján meg nem mondom, tényleg jobb lenne egy kép, mondjuk ehhez a magassághoz semmiképp se sok az 54 kg. Az viszont biztos, hogy ezektől még lehetsz vonzó sokak szemében.
2013. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amíg egészséges vagy, addig jó a súlyod, ezt meg te és az orvosod tudjátok megmondani, én nem.

Mindenkinek úgyse tetszhetsz, de ha egyszer elkezded magad szeretni a bőrödben, akkor meg se hallod majd az ilyen "felszedhetnél pár kilót" megjegyzéseket, és észreveszed azt is, hogy akiknek tetszik a külsőd, közülük még néhánynak a személyiséged is.

2013. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 4

Igen ezt én is ismerem, hát épp hogy összeér a combom.

Voltam már 51 kg is, akkor még többet hallgathattam.

2013. nov. 23. 23:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy a 175 centihez egy olyan 56-60 kiló nagyon nőiessé teszi a hölgyeket. Pont gömbölyű a váll, a csipő vonala, kiemelkedik a popó, a keblek is kackiásabbak. :)) Ettől alélok :)))
2013. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!