Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha szalagavató afterparty...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha szalagavató afterparty helyett itthon ülök?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,fiú.Ma volt a szalagavatóm.Van marha nagy afterparty is külön partibusz meg minden..volt jegyem is de nem mentem.Egyrészt sz*r az idő és kicsit megfáztam másrészt egyszerűen semmi kedvem részeg szerencsétlenekkel vonaglani valami ritmustalan zenére egy túlzsúfolt helyen.Imádok táncolni és tudok is,társastáncokat de azokat már alig lehet valahol.Az meg hogy valakinek pia kell a boldogsághoz hát..

Eredetileg 2 csaj is volt akik miatt akartam menni de az egyik foglalt,a másikat éppen felszedik.Pont ma tudtam meg.Ennyit erről..

Szval most itthon ülök magányosan.

Elégedett is vagyok de kicsit elégedetlen is.Na mindegy.

Szerintetek antiszoc vagyok? Ciki ez?

17/F


2013. nov. 23. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
faszt, az after nekünk teljes egészében szar volt, ráadásul leokádták az öltönygatyámat is
2013. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Te érzed!

De szerintem bánni fogod!

2013. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja pont ezért.

Rohadt drága,zsúfolt,könnyen ellophatják a cuccaim.

Ráadásul nem is oda mentünk volna rögtön hanem a egy parkba fotózkodni..szemerkélő esőben..

2013. nov. 23. 23:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem voltam, minőségibb időtöltést választottam.
2013. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam és szar volt. Egyetem melletti szórakozóhelyen volt. Gondolhatod... Marhára nem éreztem magam odavalónak ráadásul az ismerős csajoknak is a bulizás mint megtudtam abból állt, hogy beszélgettek. Hát nekem ehhez nem kell dübörgő zene meg egy rakás másik ember.
2013. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2013. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Bocs de ha a saját szallagavató afterodra nem mész ez nagyon ciki és para szerintem, fordulj orvoshoz depressziós lehetsz.

És mi az, hogy a csajt épp most szedik fel, ha otthon ülsz akkor tuti mással lessz mivel semmi esély rá, hogy veled legyen.

2013. nov. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Csak én ilyenkor mindig ezen gondolkozom, ha nem megyek valami osztály programra: és mi van, ha jól éreztem volna magam?
2013. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!