Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy kicsi esélyetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy kicsi esélyetek, hogy összejöjjetek egy sztárral, megpróbálnátok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Valahogy nem vonzódok a "sztárokhoz."
2013. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem.
2013. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzuk át híres emberre.
2013. nov. 24. 10:55
 4/13 anonim ***** válasza:
en meg regebbben jartam Szécsi Böbével:) komolyan nem hazudok. meg az elott jottem vele ossze hogy hires lett volna csak a kapcsolatunk 3 honapig birta mivel nem volt ram ideje mert folyamatosan keszulnije kellett na meg Sacinak nem tetszettem...tudom hogy elhihetetlen de meg kep is keszult rolunk :D
2013. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem, én a civileket szeretem
2013. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyszer a chat.hu -n rám írt valaki, aki állítólag híres ember. Közölte velem, hogy lehetünk együtt, ha gondolom. Nemet mondtam neki. Teljesen fel volt háborodva, hogy hogy nem tudom, hogy ő kicsoda :) Akkor már évek óta nem néztem tévét :)


(#2)

2013. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy szinesz van, akinek igent mondanek, neki viszont hezitalas nelkül.

22L

2013. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Párnak maradéktalanul igent mondanék:D
2014. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
7# szintén, egyetértek veled, csak egy színész van akinek igent mondanék, a többieknek nem :)!
2014. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván arról van szó, aki nektek tetszik, de nem arról, hogy ő rátok nyomul, hanem hogy valahogy megpróbálnátok-e a közelébe férkőzni, beszélni, találkozni vele, hogy egyáltalán kiderüljön, van-e esélyetek, és ha van, még egy-két találkát kieszközölni, hogy hátha ő is benne van a dologban, hogy felvethesse a lehetőséget, amire igent mondhattok.
2014. jan. 10. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!