Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom ugye?

Figyelt kérdés

Előző hétvégén átmentem egy sráchoz.(amit most leírok, az alapján el lehet ítélni, de amúgy még soha az életben nem csináltam ilyet, és most sem így terveztem)

Mindketten ittunk, és nem tudok teljesen tisztán visszaemlékezni mi történt. Mármint nem esett ki az egész, vannak felvillanó képek. Arra emlékszem, hogy egymásnak estünk, és ha rajta múlik, akkor elég sok dolog megtörtént volna. De emlékszem arra is hogy volt egy hang a fejemben, hogy azért az első alkalomnak csak nem ilyennek kéne lennie, és hogy addig nem engedtem elmenni.

Csak így, hogy nem mindenre emlékszem, szöget ütött a fejemben, hogy mi van ha ez is csak "kiesett"?

Jól gondolom, hogy ha hétvégén elveszítettem volna a szüzességem, utána éreztem volna ott lent?

18 éves vagyok amúgy. (És eddig ilyen tényleg soha nem történt)


2013. nov. 24. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért ahhoz már tehetség kell hogy kiessen a szex.. :o

Dee nem ítéllek el.. 18 éves vagy és eddig megőrizted ártatlanságod.. Más lányok 13-14 éves korig bírják..

2013. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
r.i.b.a.n.c. vagy...
2013. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
amikor eljöttem, teljesen biztos voltam benne, hogy nem történt meg MINDEN. Csak később kezdett nyomasztani. De ott alul csak éreztem volna
2013. nov. 24. 11:03
 4/10 A kérdező kommentje:
riban.c? 18 évesen majdnem lefeküdtem valakivel. Ennyi a riban.cságom története. Ez előtt összesen egy fiúval csókolóztam életemben...az alkohol meg köztudottam gátlásoldó.
2013. nov. 24. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 miért lenne ri banc?? -.-

ő legaább bírta 18 éves koráig.. mások 13-14 évesen már fszról fszra járnak.. Nem minden esetben érezheted másnap..


#1 voltam.. :)

2013. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagy igen vagy nem.

Beszélj a sráccal. Lehet, hogy égő, de tudnod kell, mi történt. Ha megtörtént, és nem védekeztetek, akár terhes is lehetsz.

2013. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Én sem ítéllek el, de vigyázz jobban magadra. Idegen "sráchoz" sose menj fel. Még ha egyéjszakás kalandot tervezel is, egy barátnőd jobb, ha tudja, hol vagy.

Sok csinos, naiv, fiatal lány esik így áldozatul.

2013. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és még az se biztos hogy megtörtént!! Ha csak leszólni tudsz másokat akkor menj a ..... -.-"

Ennyitől még nem ri banc..

2013. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia:) Velem 2 hete történt ugyanez, nekem is csak felvillanó dolgok vannak, azt tudom hogy csóknál több is történt,de én sem így akarom elveszteni a szüzességemet, és meg voltam győződve arról hogy nem feküdtünk le. De mivel másra sem emlékeztem elkezdtem kételkedni,hogy mi van ha mégis megtörtént. Arra gondoltam hogy ha elveszítem a szüzességemet az azért fájt volna,meg egy két barátnőm azt mondta hogy nekik vérzett utána is egy kicsit, elmondták a tapasztalataikat,én ilyet nem tapasztaltam. Aztán felmerült bennem az is,hogy mi van ha teherbe estem. De tegnap csináltam egy terhességi tesztet,és negatív lett. Szerintem biztos éreztem volna ha lefeküdtünk volna. A legegyszeűbb,ha megkérdezed a srácot, bár szerintem nem történt semmi..! :) 16/L
2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az anyját.. Vannak még normális tizenéves lányok akik nem másznak mindenkire? O.O


17/f

2013. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!