Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereintetek elszeressem tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek elszeressem tőle?

Figyelt kérdés

Anyának van új pasija és neki van egy öccse aki tőlem csak 5 évvel idősebb. Én 15 leszek de érettebb vagyok az átlagnál. A fiú meg 20. És van egy barátnője de szerintem simán el tudnám szeretni tőle... A cicim is vagy 5ször akkora mint azé a lányé pedig ő 19. És arra gondoltam h ha elszeretném a fiút akkor a sógorom egyben a nevelőapám lenne. És akkor a fiú is költözhetne velünk az új albiba.

Szerintetek van esélyem? Hogy kezdjek bele? Múltkor már hülyültünk elég perverzeket ötösben anyuékkal meg a fiuval meg a csajával. Szerintetek?

Puszi: kitti


2013. nov. 24. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Klassz család :D


Szerintem ne szered el tőle hanem hármasban szexeljetek...

2013. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 errre ***** válasza:

szerintem ez kamu.

de, ha igaz, akkor te MÁR R.bi vagy!

15évesen babáznod kellene..nem 20éves pasikkal foglalkozni.

2013. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fuj de undi vagy... Hát nem fogom úgy elveszíteni!
2013. nov. 24. 11:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha te képes vagy elszeretni a srácot, más is képes lesz tőle. Mindig azt tedd a másik emberrel, amit szeretnéd, ha veled is tennének. Nőj fel! -.-
2013. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
más is képes lesz tőled *
2013. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hello Kitty!

Irigyellek az észjárásodért!

Hajrá!

2013. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, de ha annyira érett, nagy lánynak tartod magad, akkor ennek következményeivel is számolj el érett, nagylány módjára.
2013. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag 1 éve vannak együtt meg közös jövőt terveznek bla bla szerintem ez nem számit. Mondjuk az igaz h sokat puszilgatta meg ilyenek... De azt velem is csinálhatná :)
2013. nov. 24. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit akarsz egy 20 éves fiútól? :D Korosztályából van barátnője, egy 20 éves lány teljesen más szinten van, mint egy 15 éves kisgyerek. Nem hinném, hogy komolyan venne téged, főleg hogy ilyen felszínes vagy, és szerintem a lánynak sem kell attól tartania, hogy az a 15 éves kislány elhódítja a barátját a nagy cicikéivel. :D Keress szerintem a korosztályodban.
2013. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hülye r*banc. belekavarni egy kapcsolatba undorító dolog! és még te nevezed magad érettnek? nem vagy az, most figyelmeztetlek! elég kamuszaga van, remélem az is, ha nem, akkor ásd el magad, de jó mélyre!
2013. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!