Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szereintetek? Terhesség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek? Terhesség? Fiatal vagyok .

Figyelt kérdés
Nov eleje fele lefeküdtem a barátommal , akkor nem védekeztünk . . . de nem élvezett el bennem . Rá másfél hétre menstruáltam de 3 nappal előbb jött meg mint kellett volna , első nap nagyon kevés és rózsaszínes volt de a többi nap szinte épp úgy véreztem csak kicsit világosabb piros volt és kevesebb. Akkor nem is gyanakodtam úgy semmire , nem tudtam mire vélni . Most viszont már egy hete késik . 19-21 naponta szokott megjönni . Pedig pár napja éreztem h tuti meg fog jönni , de nem, Szerintetek ? A normális válaszokat előre köszönöm :-) !
2010. dec. 13. 22:57
1 2
 1/11 nielindi ***** válasza:
mindig védekezzetek!!! akkor is teherbe eshetsz, ha nem élvezett el benned. ha annyira fiatal vagy, felelötlen, NE szexelj!
2010. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

NEM vagy terhes. :-)

Ebben szinte biztos vagyok.

Most lehet majd lepontozni, lehurrogni, de én éveken keresztül csak megszakításosan védekeztem a barátommal. Ami igazából nem is védekezés. Még nincs kisbabám, és nem az eseményutáni tabletták, vagy az abortusz miatt. Egyébként védekezz legközelebb, mert ezt nem tanácsnak írtam le, egyáltalán nem helyes, hogy nem védekeztem, felelőtlen dolog volt, ne kövesd ezt.

Az hogy novemberben kevés volt a vérzés és más volt a színe, egyáltalán nem baj, ha tényleg fiatal vagy, akkor még neked ez az egész nem állt be rendesen, nincs miért aggódnod. Az egy hét késés ugyan úgy nem baj, nekem is van, hogy fáj a hasam előtte egy héttel is, és azt hiszem, hogy megjön, aztán mégsem. Stressztől is késhet, vagy nagyobb érzelmi hullámoktól. Nem szabad megijedned, meg fog jönni és minden ugyan olyan biztos lesz mint azelőtt volt. :-)

2010. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azért csinálnék egy tesztet a helyedben...
2010. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok fiatal (17 múltam) . Én felelőtlennek sem érzem magam . Nem is problémáznék rajta ha mégis terhesség lenne .


Már beállt . Stressz sem jellemző most rám . Talán annyi h kimerültebb vagyok . . lehet h akkor ettől van most ez ?

2010. dec. 13. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem problémáznál rajta? A szüleid sem?...
2010. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira ők sem . Nem akasztanám rájuk ! Anyu is épp h betöltötte a 18at és szült engem . Egyébként is úgy neveltek , hogy ne a karrier legyen az első . Tudom h ma már rossz szemmel néznek az ilyenekre , de én nem szeretnék 30 éves koromig várni . Fiatalon szeretnék szülni . Persze azért jobb lenne egy 2-3 év múlva , de így sem törnék össze és nem vetetném el akkor sem , ha az lennék .
2010. dec. 13. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:

23:04-es vagyok.

Ettől függetlenül ne gondolj semmire. Bármi mástól is lehet, nem csak a stressztől. Új érzésektől, új gondolatoktól, helyzetektől, de akár mindentől eltekintve is. Még csak egy hetet késik, lehet, hogy holnap, vagy holnap után megjön. Az eseményutáni tablettáról már úgyis lekéstél, felesleges most ezen agyalnod. Ha jövőhéten sem jön meg, vegyél egy tesztet, csak hogy biztos legyél abban, hogy nem vagy terhes, ha mégis az vagy, akkor az egy másik kérdés. Ha nem vagy nyugodt, nyugodj meg, nem vagy terhes (Még mindig biztos vagyok ebben.) ha pedig nyugodt vagy, akkor csak így tovább. Feltétlenül írd majd meg, hogy mi volt, sok szerencsét. :-)

2010. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*Annyira azért nem vagyok fiatal (17 múltam) . Én felelőtlennek sem érzem magam . Nem is problémáznék rajta ha mégis terhesség lenne .


Na látod, ezért vagy felelőtlen. Fel se fogod, ez mit jelent 17 évesen.

Mellesleg eleve orvost igényelt volna a 19-21 napos menstruáció, mert az se egy normális dolog.

Ebből levonva a 3 napot, az meg egészen abnormális.

Fordulj orvoshoz, ha terhes vagy, megállapítja (bár erre egy teszt is jó lenne...), ha nem, akkor meg rendbe teszi a ciklusodat. Ez elengedhetetlen.

2010. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Felfogom ! Mesélt Anyu róla , hogy neki milyen volt . Gondolom hogy nem lenne könnyű , sőt ... ! De szerintem elvetetni még nehezebb lenne ( legalábbis nekem ) . Persze sokak szerint az a legegyszerűbb :S . De én meg azt nem tudnám lelkileg feldolgozni .
2010. dec. 14. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szempontból felelőtlen voltál, mert nem védekeztetek megfelelően. Mindazonáltal érett gondolkodásra vall, hogy nem akarod elvetetni, hanem megtartanád, és vállalnád a felelősséget. Viszont arra is fel kell készülnöd, hogy nem teljesen olyan lesz, mint anyukád esetében. Egészen más mesélni róla és hallgatni, mint csinálni.

De nem valószínű, hogy terhes vagy. Csinálj tesztet, akkor legalább már tudni fogod.

2010. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!