Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi félreértés/tév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi félreértés/tévhit a ronda férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyennel találkoztam, sokan még el sem ismerik, hogy valóban léteznek ronda férfiak, mert elképzelni sem tudják. Sokan azt hiszik, hogy soha sem próbáltak meg változtatni magukon. Sokan meg összekeverik a ronda fiút az önbizalomh-hiányossal. Miért van ennyi félreértés?

2013. nov. 24. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

én állítólag nem vagyok egy csúnya gyerek.

mégsincs önbizalmam, és hiába néznek meg a lányok, tudom magamban, hogy ugysem akarnak tőlem semmit..:/

megörjít már a magány, és az méginkább, hogy NEM TUDOK ELLENE MIT TENNI, MERT MINDEN LÁNYTÓL CSAK AZ ELUTASÍTÁST KAPOM.

2013. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 +1
2013. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszólóval.
2013. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!