Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ha már szép nem vagy, legaláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha már szép nem vagy, legalább okos legyél! "-ezt tényleg mindenki így gondolja, vagy csak ez is egy újabb tévhit?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igen.
2013. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
remélem te szép vagy
2013. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem így szokták használni, hanem hogy "Ha már szép nem vagy, hát hüly.e ne legyél.." ezt csak 'oltásra' vagyis szívatásra szokták használni. Semmi jelentőssége :)
2013. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Mindenki imádja a csúnya h.lyéket akiknek ráadásul humora sincs.
2013. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kiszemelt csajom lehet csúnya is meg buta is...Csak lenne mar egy csaj :/
2013. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van benne valami.

Kövezzetek meg de a szép/vonzó embereknek ritkán van szükségük észre mert nagyrészt minden az ölükbe hullik és itt most nem a nőkről beszélek. Állásinterjúkor is 2 azonos képességű férfi közül a vonzóbbat veszik fel, ilyen egyszerű, alapvetően mindenhol előnnyel indulnak.

2013. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:
majdnem ehhez való ez a kép: [link]
2013. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, akkor is legyen okos valaki, ha szép..
2013. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tarnolf ***** válasza:
Én nem gondolom így. Attól még, hogy valaki nem szép, nem kell okosnak lennie, az a lényeg, hogy kőhülye ne legyen.
2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig úgy gondolom, hogy mindenkinek más a szép ezért kár is bekategorizálnotok magatokat. Mindenkibe van szép csak el kell fogadnatok magatokat! Szerintem nincs csúnya ember csak igénytelen. Az igénytelenség az egyáltalán nem vonzó se férfibe se nőbe.
2015. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!