Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tisztában vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tisztában vagytok vele, hogy egy fiúnak (aki tetszik) csak szexre kellenétek, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Hagynátok magatokat, vagy inkább lepattintanátok?

Kort is írjatok légszi!

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2013. nov. 24. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
lepattintanám, de ha nekem is nagyon tetszene akkor egy kaland talán még beleférne
2013. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bokàn fosom magam! Szerintem feküdt le vele!
2013. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele, egyszóval a tudtára adnám, hogy engem többé ne keressen.
2013. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy evig jartam egy sraccal, aztan rajottunk, hogy koztunk inkabb csak a szex jo, meg neha kozos programok, de ezek ritkak, es igy ennyi. Viszont nekem nincs is igenyem nagy szerelemre, de ez egyenfuggo.
2013. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy fél évvel ezelőtt még simán... Mostmár elküldeném a halál fa$zába...
2013. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen értelemben "tetszik" nekem, illetve mennyire nyíltan közölte ezt. Amennyiben legfőképp testileg vonzódom hozzá (tehát belehabarodva nem vagyok) és nem érzelmes maszlaggal próbált az ágyába csalni, hanem egyenes tényközléssel, belemennék.
2013. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vree ***** válasza:

Az a kérdés, hogy neked is csak szexre kell-e a fiú. :)

(Védekezni szex közben persze ilyenkor fokozottan kötelező)

2013. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most van barátom, így tárgytalan. Mikor nem volt barátom, bulikban akadtak ilyenek, akik csak szexet akartak, mindet elküldtem.
2013. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!