Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény? Tetszek neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? Tetszek neki, vagy csak haverkodik?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, csak nem egy osztályba. :) Egyik nap csak úgy, kíváncsiságból elkezdtem nézni a srácot, hogy visszanéz-e rám. Meglepődtem, mert nem csak hogy rám nézett, de tartotta is a szemkontaktust. :) Aztán előző hét közepén ráírtam, beszélgettünk egy kicsit, majd megkérdeztem (úgy voltam vele úgysem jönne el) nincs-e kedve pénteken este moziba jönni. Azt is mondtam hogy leszünk vagy tízen. Eleinte azt mondta: nem ér rá és amúgy se ismer. Másnap is beszéltünk, és mikor elköszöntem felhozta a mozit! Mégis eljött, ezen is meglepődtem, hiszen tényleg nem ismer... A moziban mellém ült és a film elején kérdezték tőle akik még jöttek, hogy miért jött, érdekli a film? Erre azt felelte, hogy azért, mert elhívtam... Zavarba is jöttem, de hál istennek, sötét volt. :D Szóval, mint kiderült a film baromira nem érdekelte. A végén a lányokkal elkísértük a buszához, ott még beszélgettünk a filmről, közben egy kör alakba álltunk. És véletlen pont velem szembe került a srác. Na de ez lehet nem lényeg, csak feltűnt :) Aztán köszönéskor megölelte mindannyiunkat (2-3-man maradtunk). Aznap este is beszéltünk, elköszönéskor megköszönte a mozit.:) mármint a meghívást. Azutáni napon (hajnalban fent voltam még) Ő írt rám. Beszélgettünk, meg ma is. Nem tudom, hogy mit csináljak... Facebookon likeolgatja a kiírásaim, képeim :) Igyekszem egyre egyértelműbb jeleket küldeni felé. Szerintetek van esély arra, hogy tetszek neki? Vagy ez csak jókedvéből csinálta? Légyszíves rendes válaszokat írjatok :) (16 éves vagyok)

2013. nov. 24. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél kevésbé lehet egyértelműen jelezni, hogy tetszel neki, szerintem.
2013. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak ráragadt az egérre a keze, azért lájkolgat, és lehet azért nézett rád a suliban, mert elvan merevedve a nyaka és csak balra tud nézni.


Szóval holnap jobb oldalról próbálj szemezni vele

2013. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fiúkat gyakran nehéz értelmezni.

A te esetedben szerintem tetszel neki, vagy legalábbis szimpatikus vagy. Persze az is lehet, hogy most még csak haver, és később alakul át.

L

2013. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ős is tudja hogy tetszik neked és te is neki.

DE MI AZ HOGY EGY FIÚ ÚGY MUTATJA KI EGY LÁNYNAK A SZERETETÉT HOGY LÁJKOLJA A BEJEGYZÉSEIT?

Mázli hogy nekem nincs facebookom.

2013. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!