Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az idősebb korosztálynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az idősebb korosztálynak jövök be és nem a velem egykorú srácoknak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és utcán mindig az idősebb férfiak néznek meg, de én azt akarom, hogy a velem egykorúaknak tetsszek!
2013. nov. 24. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Az idősebbek még a 250 kilós fekete yetit is megnézek, ha van rá esélye, hogy nunája van
2013. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert nekik nem vagy elég szép, az idősebb korosztály viszont már látja benned a háziasszonyt.
2013. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjad, merre jársz reggelente, majd megnézlek, jó?
2013. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is.. 16 vagyok és az ilyen 18-30 éves pasik leszólítanak/haza akarnak vinni bulikban/megnéznek de korombeliek nem.
2013. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert bevakoljátok magatokat azzal a sok SZ@@RRAL és +10 évesnek néztek ki!
2013. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én pont hogy nem, úgyhogy ez nem jött össze...
2013. nov. 24. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok... és tetszenek a fiatalabb lányok. Tetszenek az idősebb nők is. DE! Valahogy ÉPPEN a saját korosztályommal tudnám a legkevésbé elképzelni. Nem lenne lehetetlen, de nem vonzanak... ha meg kéne indokolnom az az lenne, hogy nagyon rossz véleménnyel vagyok róluk, persze nem alaptalanul. Lehet más is van így vele?


Meg talán a megközelíthetőség...


Egy fiatalabbal és egy idősebbel is könnyebben szóba elegyedek valahogy. Míg a korombéli lányok... ez most durván általánosító, de nem akarok velük a tévéről meg a hírességekről és egyéb irritáló, engem nem érdeklő dolgokról beszélni. Fogalmam sincs, miről lehet velük beszélni. :| Olyan elcseszettnek érzem a generációm.


TISZTELET A KIVÉTELNEK. De az a tisztelt kivétel erősíti a szabályt.

2013. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyabben a helyzetben vagyok én is (16 l). Mindig csak a 18-25 közti fiúk jöttek oda hozzám, idövel kiderült mièrt. Mert kb 19-20nak nézek ki. Most van egy korombeli fiú és azt mondta azért is tetszem neki mert érettebb vagyok a koromnál (ami azért nem igaz mert eddig még nem is volt kapcsolatom, nem azért mert r_banc lennék). Oda próbálok kilyukadni h valószínűleg a te korosztalyod is idősebbnek gondol és ezért nem közeledik, nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni. Talán ha változtatasz kicsit a külsődön (pl hajforma, szin,stílus) hűbb lehetsz a korodhoz és észrevesznek majd.
2013. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!