Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a környezet...

Miért van az, hogy a környezetemben a velem egykorú vagy kicsit fiatalabb csajok nálam idősebb pasit választottak?

Figyelt kérdés

21 vagyok.A környezetemben lényegében az összes csaj idősebb pasit választottak nálam.Sok lánnyal randiztam próbálkoztam.De végül az lett a vége,hogy jött egy Don Huan egy 26-32 éves férfi és már mentek is oda :(

18 alatt nem ismerkedek de aki nekem tetszik mindig idősebb pasit választ.MIÉRT?!


2013. nov. 11. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert köztudott, hogy a lányok mindig az eggyel fentebbi kategóriából választ. A 14-16 évesek a 18-21 éves korosztályból, a 18-20 éves lányok már a 26-30 éves korosztályból választanak. Hogy miért? 1xrűen érettebbek pasi kell Nekik.
2013. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
1.Jah mert egy 21 éves pasi nem lehet érett... Unom ezt az érettebb pasi kell nekik szöveget!
2013. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 22 vagyok, fél évvel fiatalabb barátom van és nem is kellene nálam évekkel öregebb. Szóval nem minden lány válasz idősebb barátot, legyen érett nyilván, de az érettség nem korfüggő.
2013. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet nyugodtan ezért lepontozni, de ne mondjátok, hogy nincsen igazam. A legtöbb suhanc csaj idősebb kukival nyomja.
2013. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1:Vagy csak szeretnének Audit.Nem egy ilyet ismerek.Bazi nagy érettségre szokott vallani,amikor 18 évesen összeházasodnak és gyereket gyártanak,aztán 10 év múlva meg megy a rinya,hogy elhagyták és nem kell senkinek,mert gyereke van.

Érett attól lesz valaki,hogy az eszét használja és nem az ösztönei után megy,mint egy csimpánz(bár ez a hasonlat lehet,hogy sértő a csimpánzokra nézve).

2013. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig csak fiatalabb barátaim voltak, de az idősebbek tényleg bejövősebbek. Érettebben gondolkodnak - már amelyik - és általában nincsenek olyan hülye poénjaik mint az én korosztályomnak... :D

14/L

2013. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor énis mondhatom azt, hogy idősebb csaj kell nekem érettebb, mert a korombeliek nemelég érettek hozzám. Egy 14 éves lány, ugyan olyan érett mint egy 14 éves fiú!! mia faxért lenne érettebb???? ez úgy hülyeség ahogy van... Honnan szeditek ezt a baromságot? Nemérettebek a lányok hiába teszik a seggüket akkor fogjál idősebb csajt ;)
2013. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!