Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz qrvának illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz qrvának illetve hímringyónak lenni?

Figyelt kérdés

Ez nyilván attól is függ, hogy mit vállal az illető, meg attól is, hogy mennyire van rászorulva.

De akkor is. Kinél hol vannak a határok?


Ti hajlandóak lennétek egy volt prostival jóban, esetleg barátságban, netán kapcsolatban lenni? És egy jelenlegivel?


kort és nemet légyszi.



2013. nov. 24. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon gáz
2013. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aki ilyen, az magának úgyem fogja bevallani. Nekem csak annyi rossz van benne, hogy sajnos egy fajba sorolnak az ilyen emberekkel és övéké a világ. De elfogadom, mert tenni nem tudok ellene.
2013. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon gáz. bár ha tényleg nagyon rászorul.. akkor meg lehet érteni valamilyen szinten. de legtöbben 'hobbiból' csinálják..

amúgy meg szerintem az sokkal gázabb aki ilyenek 'szolgáltatásait' igénybe veszi.

2013. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fiatalon azt hittem az ilyen nő is lehet normális. Nem szabad elhinni!
2013. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Boldogok a lélekben szegények!
2013. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2-es:

Ezt azért nem egészen értem.

Mi az, hogy övék a világ?

2013. nov. 24. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Volttal igen de jelenlegivel nem(nem tudnám elviselni hogy mással is "együtt"van). De barátságban simán lennék vele mindkét esetben ha rendes/normális,mert a munkája a magánélete így nincs beleszólásom ill. miért is szólnák bele hiszen az ő élete...

L

2013. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből megkell manapsàg élni.
2013. nov. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hozzátartozik az igazsághoz, hogy én egy meleg pasi vagyok.


Egy-két nagyon enyhe próbálkozást leszámítva csak gondolati szinten játszottam el azzal is, hogy én fizessek a szexért, és azzal is, hogy nekem fizessenek.

Ha én fizetnék, biztosan együtt lehetnék olyan szuper pasival is, akivel másként sehogy.

Ha nekem fizetnének, akkor a legkisebb bevállalósaság esetén is többet keresnék egy alkalommal, mint egész napos diákmelóval. És azért mégiscsak könnyebb ezt, mint reggel hatra kijárni a lőrinci fonóba.

Tanuljak, dolgozzak, éljek meg, váljak függetlenné, esetleg még családot is alapítsak. Ezt ma Magyarországon tisztességes úton mégis hogyan? Az én szüleim nem tudnak csak úgy hozzám vágni egy lakást.


De az ellenérvek meg egyértelműek. Öncélúvá és üzletté tenni a sokkal nemesebbre való szexualitást? Áruvá tenni magamat? Kockáztatni mások rossz megítélését és a lehetséges betegségeket? Sokáig kísértő múlttá tenni a jelent?

2013. nov. 24. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy barátnőm aki prosti. Jóban vagyunk. Végig mellette voltam míg belekezdett. Más megoldást nem talált hiába próbáltam biztatni, hogy van, de ha ezt választotta akkor nem ítélem el, és ebben is mellette vagyok, elvégre barátok vagyunk.

Ez is egy foglalkozás. Sok fanyalgónak. Mi az undorítóbb? Ha valaki úgy veszi a szexet, készen, mint egy menüt az étteremben, vagy aki ezt az igényét, hogy ő így kapjon szexet, kiszolgálja?

Az már más kérdés, ha valaki nyíltan arccal vállalja és ezt még reklámozza is. De ez is csak azért ciki, mert a társadalom nagy része magát a foglalkozást tartja cikinek.

2013. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!