Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha külsőmmel nincs baj, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőmmel nincs baj, de belül igen, akkor hogy ismerkedjek? Érdemes egyáltalán próbálkozni?

Figyelt kérdés

Mindenkit elriasztok,ha valaki közeledik,akkor sem igazán hiszem el,hogy rám kíváncsi és nem csak egy baleknak néz,akit lehúzhat.Alapvetően rosszak a tapasztalataim és a véleményem az emberekről,mert sok selejtet kifogtam.Ha valakivel el is kezdtem ismerkedni,az hamar tovább állt,mert nem volt türelme ahhoz,hogy nem vagyok elég közvetlen.

22/F



2013. nov. 24. 23:46
 1/5 A kérdező kommentje:
/Ha a
2013. nov. 24. 23:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy nem vagy elég közvetlen?
2013. nov. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Feszélyezve érzem magam és nem tudom soha,hogy miről érdemes beszélgetni.Sokan mondták már,hogy okos vagyok és okos lány való hozzám,de eddig még soha nem találkoztam olyan lánnyal,akivel annyira sokat tudtam volna beszélni.

Nem tudom,hogy mivel lehet megtörni a kínos csendet(fingáson kívül,de azt nem illik:D).

2013. nov. 24. 23:51
 4/5 anonim válasza:
Ülj le egy kicsit, és gondolkozz el azon, hogy mi lehet az oka ennek. Próbáld meg kideríteni, hogy miért történik mindig ez. Ha tudod az okát, könnyebb lesz változtatni rajta. Mindenkinek van egy határ, amit fél átlépni, egyfajta belső korlát. Nálad ez egy kicsit erős. Próbálj meg olyan lányt találni, aki hasonlóan "félénk" és neked kell többet odatenni. Ha valamit igazán akarsz, akkor meg tudod tenni. És mivel értelmes emberek vagyunk, legalábbis a többség, meg lehet ezeket a dolgokat beszélni. Mindenféle utolsó hülye kis pic@sával meg ne állj le mert jaj de rég volt már kapcsolatod. Keress egy értelmes érett nőt, és nem fogsz csalódni.
2013. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam már félénk nővel is.Nem igazán segített.Nyomasztó volt és unalmas(de gondolom én is).

Nem mertem felé közeledni,mert nem tudtam,hogy zavarná-e.

A másik meg,hogy rengetegen lekoptattak már,pont ezért.Mindig volt viccesebb,vidámabb(főként vidámabb),magasabb és még sorolhatnám.Nagyjából úgy érzem magam,mint egy utolsó darab szar,ami csak akkor kell az embereknek,ha nincs más.

2013. nov. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!