Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért nem jár a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jár a szerelem és miért nem találok senkit, aki igazán szeret?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hülye és állítólag meglepően nagy a lexikális tudásom,azt mondják,hogy a külsőm is jó.A környezetemben mégis minden nyomorultnak van valakije,mindenkire rátalál valaki akivel szeretik egymást.Nekem viszont senki ilyen nincs és hiába kaparok nem is találok.Mindenkinek csak valami pótléknak lennék jó.

22/F



2013. nov. 25. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a nyomorultakat,mi a titkuk.
2013. nov. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ki is a nyomorék?
2013. nov. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Látom a lényeget fogta meg mindenki.Arra akartam kilyukadni,hogy alacsony,kövér,goromba,bunkó,igénytelen(nem feltétlenül így egybe).Emberek is találnak valakit.Én meg nem.Tudom,hogy az igazi nyomorult én vagyok.De nem értem,hogy mégis miért?Miért csaj szeretőnek és egyéb pótléknak lennék jó?
2013. nov. 25. 02:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: 1 SZÓVAL el lehet ásni magad, ahogy tetted is.
2013. nov. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igazán szeretnélek. 57/F
2013. nov. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De miért?Nem voltam senki szeretője és aki azt akarta,azok kezdeményeztek,de visszautasítottam őket.Van annyi gerincem,hogy nem kezdek más nőjével.De miért ezek kezdenek ki velem?
2013. nov. 25. 02:44
 7/12 anonim ***** válasza:
A szerelem nem jár. Az nem olyan dolog. Kicsit visszáb vehetnél az arcodból kezdésként. Talán más emberekről nem kéne úgy beszélni, hogy "kövér, alacsony, bunkó, goromba". És gondolj bele, még neki is van! Akkor veled valami fene nagy gond lehet.
2013. nov. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előzővel. Mindezt úgy, hogy magányos, 22/F vagyok én is és én is szeretnék már egy párt, de piszkosul. A különbség kettőnk között, hogy én nem irigykedem másokra. Ellenkezőleg! Ha a környezetemben valakinek van valakije, vagy talál valakit, annak örülök. :)
2013. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd ha befejezted az önsajnálatot, akkor legyél egy kicsit magabiztosabb és ne görcsölj!

Nem lehet siettetni azt, aminek még nincs itt az ideje. Ne másokhoz mérd magad!

Fogadd meg tényleg csak jót akarok.


27L

2013. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy hiba, hogy ezen keseregsz! Én amint befejeztem a rinyálást arra vonatkozóan, hogy nincs csajom, lett is.


De most komolyan: önmagadat ne az alapján minősítsd, hogy éppen van e valakid vagy sem! Jaj-jaj, kell valaki aki szeret... Honnan ez a komplexusos megfelelési kényszer és szeretethiány? Éld az életed, és keress olyat, aki NEKED jó, ne azon sajnálkozz, hogy most éppen nem tudsz egy kapcsolatot kitenni a kirakatba!


Amúgy meg egy másik dolgot is megtanultam már: az a szólás, ami úgy kezdődik, hogy a "szomszéd kertje..." elég találó. Fiatalabb koromban, amikor nekem nem volt, én is sokat irigykedtem mások párkapcsolatára. Aztán szinte mindig azt tapasztaltam, hogy amikor kicsit jobban beleláttam ezekbe a kapcsolatokba, már nem is vágytam rájuk, jobb volt nekem egyedül. Aztán ezzel a felismeréssel a zsebemben már egyenes út vezetett egy komoly párkapcsolathoz - ami azóta már házasság.

2013. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!