Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar az erősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar az erősebb pajesz a lányokon? "Undorítò" lehet a látvány?

Figyelt kérdés

Nekem pl erõs, vastag, sötét színü hajam van, ebbõl kifolyòlag a pajeszon is ilyen. Kicsit zavar a làtvànya.


A fiúkat is zavarja?


2013. nov. 25. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy valami más megoldás? Én lány vagyok, de el nem tudnék képzelni szőrt az arcomon....
2013. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus mit mond? Erősen az ő asztala az arc, és az arcszőrzet kérdésköre.
2013. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Csak bajszod ne legyen :D

25/F

2013. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint, engem zavar. Nem tudom megmagyarázni, talán azért, mert eddig csak olyan lányokon láttam, akik egy kicsit igénytelenek voltak.

Amúgy biztosan találkoztam már olyanokkal is akiknek volt, és mégis gyönyörűek voltak, csak épp nem tűnt fel. Kép alapján többet tudnék mondani... :)

2013. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy távolsági buszon láttam egy szőke csajt pajesszel. Szőke volt neki, de azért észre lehetett venni. Amikor leszállt, már várt rá a barátja, tehát ez ember függő! Engem zavar, bár én magamon sem hagyom meg! :D
2013. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!