Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez több mint barátság?

Figyelt kérdés
Nos a legjobb barátom aki fiú a legjobb barátnőmmal "jár". Folyton nekem panaszkodik róla meg minden . Tőlem kér tanácsokat vele kapcsolatban már nem egyszer megkért hohy derítsek neki ki dolgokat. És észre vettem hogy mostanában egyre többet szemezünk mosolygunk egymásra . Meg olyanokat mondunk a másiknak pl. Hogy én mondtam neki hogy ő az a ember akiben a legjobban meg bízom ő meg hogy örül neki meg hogy tök jó csaj vagyok meg minden . És néha úgy megszeretném ölelni meg minden és észre vettem hogy zavar ha barátnőmet megöleli . Múltkor kaptam tőle csokit a semmiért és már egyszer megölelt mikor sírtam és ha tetszik nekem valaki akkor arról szinte rögtön lebeszél hogy áá vele nem járná jól stb. Bocsánat hogy kicsit hosszú let de remélem majd válaszoltok rá előre is köszi
2013. nov. 25. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőd barátsága miatt megérné a fiúval kikezdeni szerinted?
2013. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg járásra is kerülne a sor akkor tuti elveszítenéd a "legjobb barátnőd" bizalmát..

És ha esetleg szakításra kerülne a sor, akkor meg a "legjobb barátod" veszíted el.

Szóval jól fontold meg, hogy döntesz majd!

2013. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Részedről több. A részéről? 50-50. Vagy igen vagy nem.

De megéri eldobni egy legjobb barátnőt egy magadban sem tisztázott szerelemért?

2013. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!