Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon hülyén hangzik a kérdés,de... szóval,13 éves vagyok és lány. tudom hogy ilyen korban nem kéne,meg nem is lehet az ember szerelmes,de én annyira szeretnék az lenni..olyan jó lenne ha belém is szerelmesek lennének,nem csak a nálam szebb barátnőmbe,velem csak amolyan haveri viszonyban vannak a fiúk. mit tudnák csinálni? nagyon köszönöm válaszokat előre is,kérlek normálisakat adjatok!

13/L



2013. nov. 25. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha felnősz.
2013. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne torodj vele :) van meg ra idod boven es ne akarj szeretlmes lenni!!!!!!!!!!!! semmikepp sem foleeeg nem ilyen korban , mit akarsz ? szerelmes lenni majd csalodni aztan egy zullott kis szajhanak nezzen mindenki ? csak azert mert 13 -14 evesen vartad a szerelmet es valaki jol megbantott ? hagyd inakbb ezt gondolj a jovodre a szerelem meg majd jon ha itt lesz az ideje
2013. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy majd fogják írni hogy ilyen meg olyan ribi vagyok,stb.. de nem.. soha nem volt még barátom(jó hogy),máshogy gondolkodom mint a korombeliek.nem sminkelek,nem érdekel a divat se. nem mondom hogy érettebbnek találom magam a koromnál,mert ez elég ribi szöveg,de most tényleg. szeretnék valamit kezdeni magammal,hogy a fiúk is észrevegyenek. nem úgy,mint egy csúnyát..
2013. nov. 25. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, nem voltam még szerelmes, egy kapcsolatom volt eddig, amit annak is lehetett nevezni, de nem bánom sőt, örülök neki. Ráérsz még Te is.
2013. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én pl 10 éves korom óta majdnem folyamatosan szerelmes vagyok/ voltam



de nem tudod megcsinálni, várd hogy megtörténjen

2013. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem te is pontosan tudod, hogy bőven van még időd szóval felesleges volt a kérdés.Először azzal foglalkozz, hogy ne legyél ösztönlény, aki csak kefél és picsog, hogy mennyi szar neki.Azzal foglalkozz, hogy legyen egy jó szakmád és majd utána gondolkodj a szaporodásról.Ha mindenki csak az ösztönei után megy és nem fogja fel, hogy főleg abban különbözünk az állatoktól, hogy értelmesek vagyunk, akkor nem fogunk haladni sehova.A fejlődést is figyelembe kell venni és nem csak degenerált emlősként élni a természet újabb parancsait lesve.Csak azt mondom, hogy ha már szerelmes akarsz lenni, akkor várj még jó sokat, hogy elég érett legyél.Ha már elég érett vagy, akkor nagyban lásd a dolgokat ne, mint a lovak.Tudatosan éld az életed, hogy legyen értelme is!
2013. nov. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!