Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romániában is az a törvény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romániában is az a törvény, mint itt, hogy 14 éven felülivel létesített kapcsolat nem büntetendő?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát egy többnyire egy magyarok által alkotott oldalon valószínű, hogy tudni fogják. :D

Ráadásul szerintem rossz téma. :D

2013. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Itt is vannak erdélyiek...:)

És nem egy perverz állat vagyok, nyugi.

2013. nov. 25. 21:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor, kedves kérdező, ha nem valami perverz állat vagy, akkor a bűntetőjog kérlelhetetlen megszállotja, szenvedélyes kutatója? :D
2013. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

mondhatjuk:D

Lány vagyok, és érdekel.

2013. nov. 25. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel 14


Mi értelme volna feljebb meghúzni?



Oroszországban is annyi.

2013. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. nov. 25. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Érdekes személyiség lehetsz, kedves kérdező. A román Cod Penal (helyi Btk.) rendelkezése egyébként, röviden, tömörítve: 15 éven felül lehet legaláisan szexuális kapcsolatot teremteni, kivéve ha 1.) másik partner felhasználja valamilyen kezében levő benyomást, hatalmat, és ezáltal a kiskorú felet kihasználja és 2.) ha a nem kiskorú partner mondjuk a gyámja, felügyelője, tanára vagy orvosa pl.

Ebben a két esetben nemi erőszaknak tekintik, amit 3-10 év közötti börtönbüntetéssel és bizonyos jogoktól való megfosztással súlytanak Romániában.

Érdekes viszont, amikor ez a kérdés a roma közösségek keretében merül föl. Nekem volt a fent nevezett csoportból olyan osztálytársam, aki 14 évesen szült. Szóval érted. :D

2013. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a választ:D

Én is úgy tudtam,hogy kb 14-15 év körül van ez.

Viszont a barátom abban a tévhitben él,hogy nem fekszik le velem 18 éves koromig, mert baj esetén büntethető lenne xD

Ezért feltettem a kérdést,hogy bizonyítsak neki.

Egyébként most töltöttem a 17.évemet.

2013. nov. 25. 21:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát még ebből is lehet baj.. :D Pár hónap múlva berágsz rá, elmész a hatóságokhoz, és megmondod h erőszak áldozata lettél. Ha be is tudja bizonyítani az ellenkezőjét, meg fogják hurcolni.... :D De amúgy fura barátod van, hogy férfi létére ő akarja visszafogni a témát....Ilyenről még nem hallottam. Pláne nem a jogi vonzata miatt.
2013. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

gondolom a szülei nevelték ezt a komolyságot,és mindentől félést bele.

Én sem gondoltam volna,hogy van olyan fiú,aki nem akar szeretkezni a barátnőjével...de megpróbálok tenni ellene:/

2013. nov. 25. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!