Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket is felizgat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket is felizgat a Köpök a sírodra 2 jelenete, mikor a csajt megerőszakolják?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, mért nem?


Vajon mi lehetett a filmkészítők célja egy ilyen brutális filmmel?


2013. nov. 25. 23:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hmmm... Jó is volt az.


És olyan jólesett amikor kinyírta azokat a pötsöket :D

Bár szinte nekem is fájt az ollós jelenet, de hát ez van.

2013. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Brutális az apád fasza.
2013. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A tied te sz#rházi
2013. nov. 26. 00:23
 14/18 anonim ***** válasza:
A csaj sexy volt és kívánatos, felizgatott, viszont ez az egész megerőszakolósdis kegyetlenkedés és szenvedés lelombozott, mivel a csaj utána csak egy élettelen, 2 világ közt tengő lélek lett.
2013. nov. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 DreamWeaver ***** válasza:
A filmkészítők célja elsősorban a bevételszerzés volt. Bár ez nagy lekvárosbukta lett, mert már a pár évvel ezelőtti remake is 25%os bevételt hozott a konyhára, és ebből csináltak egy folytatást. Nézd meg az eredeti 1978as filmet. Arról készült a mostani első része. Az inkább sokkoló és megrendítő. A második részben a színésznő nagyon jól alakított a jelenetben, de maga a film igencsak fércmunka. A készítők elsősorban érzelmi oldalról próbálták megközelíteni a szexuális erőszak jelenségét és annak következményeit. A filmben szereplő Katie, vagy az előző részben Jennifer bosszúja lehet a készítők keserű vágyálma, egy vandetta, egy leszámolás a nyomorultakon. A valóságban egy lány, vagy nő, aki ekkora sokkot él át, előbb lesz öngyilkos, minthogy öldöklő varietét rendezzen. A testi, fizikai sérülésekről nem beszélve. Ami viszont szerintem egy nagyon szépen körvonalazott tartalma, vagy mondanivalója a filmnek, az a tehetetlen állami igazságszolgáltatás és büntetésvégrehajtás, valamint az álszent egyház finoman szőtt bemutatása. A jelenet a képernyőn persze, hogy izgató. A fájdalmat és az élvezetet csak egy hajszál választja el egymástól. A valóságban viszont ez teljesen más. Ahhoz, hogy stressz és adrenalin hatására valakinek merevedése legyen, vagy akár egy ilyen tett ne okozzon stresszt neki, nagy mértékű aberráció szükséges.
2013. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mondjak?



Egy kés filozófiája

Salo, avagy Sodoma 120 napja

Taxidermia (magyar film)

Mártírok

Begotten

Guinea Pig

Irréversible

Aftermath


És végül Lilja.4-ever ezen tuti kikészülnél :D


Na én ezt mind láttam, de nem ajánlom a megnézését, mert ha ennyin kiakadtál akkor..

2013. nov. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 DreamWeaver ***** válasza:
Részemről köszi a filmajánlót, előző. :) Bele is vetettem magam már elmúlt éjjel. A Salo-t és az Irréversible-t már láttam korábban. Mindkettő korszakos remekmű. A Salo-val a rendező abban az időben annyira túlment minden határon, hogy állítólag a bemutató évében történt meggyilkolásában is szerepet játszott a film keltette általános felháborodás. Az Irréversible pedig egyszerűen egy filmtörténeti mérföldkő. Soha nem láttam ahhoz fogható filmet. De csak erős idegzetűeknek javaslom én is. Belenéztem a Guinea Pig mind a 6 részébe és az Aftermath-ba is. Hát, mit mondjak. :) Az az eset, amikor annyira szürreális valami, hogy nem lehet rajta sem borzongni, sem fintorogni. Abszolút életszerűtlennek hatottak nekem, untattak. Egyébként ha kaszabolós horror, akkor nálam a Motel első két része és a Fűrész sorozat a befutó. Utóbbi a mondanivalója miatt is kimagasló. A Begotten tetszett. :) A rendező vagy súlyos pszichózisban szenvedett, vagy erős heroinista volt. A film persze nézhetetlen, mondanom sem kell. De ami a mögöttes mondanivaló, legalább annyira felháborítónak kellene lennie. A Mártírok érdekesnek indult, aztán elment egy olyan fantasy irányba, ami már elég idegen számomra a film témáját tekintve. Amit én is ajánlanék, két film..., ''Thriller, a cruel picture'' és ''Cannibal Holocaust''.
2013. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem mostani a kérdés, de válaszolnék, annak ellenére is, hogy nem vagyok fiú.

Úgy gondolom, a fiúkat ez meztelen (vagy majdnem meztelen) nő látványa (főleg szexejelenetekben) mindig felizgatja (szerintem ezért van az, hogy a sokadrangú filmekben, a feldolgozásokban, a folytatásokban amikben nem ismert sznészek játszanak, amiről csak le akartak húzni még egy bőrt, mindig van fél/meztelen nő, vagy/és szexjelenet, különben a kutya sem nézné meg).

Vannak olyan nők is szerintem, akiket esetleg izgathatnak a megerőszakolós jelenetek két okból, tudja hogy nem igazi, vagy mert kicsit hmm, fétises?

Én úgy gondolom, a legtöbb nőt ez nem igzatja, mert "átérzi", és a pasikat sem izgatná, ha át tudnák érezni bele tudnának érezni, hogy ebben ilyenkor semmi izgató nincsen, és rohatul fájdalmas lehet. Hiszen nincs felizgulva, már a behatolás is rohatul fájhat. (Mint ahogyan egy hetero férfit sem izgat fel az, amikor férfit erőszakolnak meg, vagy rúgnak ágyékon.)Ráadásul ebben a filmben még ütik is a nőt. Egy biztos, semmi izgató nincs benne, csak félelem, megalázottság, és fájdalom ami érez ilyenkor a nő. Nem tudom mi az izgató ebben.

A filmkészítők célja a sokk elérése lehet.

2014. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!