Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos és gyors szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos és gyors szükségem lenne segítségre, mert attól félek, hogy nagy bajt fogok csinálni magamban! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tegnap délután végre bevallottam annak a lánynak, akibe már évek óta annyira szerelmes vagyok, hogy mit is jelent számomra. Az történt, amiben szinte biztos voltam: nagyon kedvesen, de egyértelműen visszautasított. Abban a pillanatban én azt éreztem, hogy mindennek vége, az egész életnek: ez a lány volt az egyetlen az egész rohadt életemben, akiért egyáltalán volt értelme felkelni minden egyes hajnalban. Sajnos én magam is egy lelkileg elég ingatag ember vagyok. A családom szétesve, barátaim nem nagyon vannak, ha Ő nincs, akkor semmi és senki nincs tovább. Bevallom őszintén, tegnap este legalább 3-féle módon próbáltam öngyilkos lenni, de minden alkalommal megszólalt bennem valami lelki hang, hogy ezt nem tehetem meg magammal, és az eszem persze jól tudja, hogy ez így is van, de egy ilyen helyzetben a józan ész legtöbbször kihagy, az embert csak a tettei vezérlik.

Szerintetek hogyan tudnék akár csak egy kicsit is feljebb jönni innen a szakadék mélyéről? Ahogy már leírtam, ez a lány NEM CSAK egy lány számomra, hanem tényleg az egyetlen értelme (volt) az életemnek. Mivel most már ő sincs, így tényleg nagyon nehéz lesz bármiért is élnem, főleg hogy még 8 hónapig minden egyes napot vele kell töltenem az iskolában. Légyszi írjatok bármit, ami most egy kicsit is segíthet rajtam! Nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek!

18/F


2013. nov. 26. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Rúgj be. 25 évesen már emlékezni sem fogsz rá, elhiheted.
2013. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit neked jelen esetben ajánlani tudok: Egy hideg zuhany, főleg fejre.
2013. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy hogy éveket vártál.Lehet fiatalabban még lepippantott volna ahelyett hogy lepattint.
2013. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg embert ér csalódás.

Képzeld el akkor, hogy vannak, akikkel évek után szakít valaki, aki még ennél is többet jelent számukra: jövőt, viszonzott szerelmet, szép emlékeket, boldogságot. Ha mindenki öngyilkos lenne, a Föld népessége jelentősen lecsökkenne.

Egy dolgot tudok mondani: Lépj tovább, az eleje nehéz csak. Azt, hogyan csinálod, a te dolgod.

2013. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elmúlt időkben semmi sem sikerült, valahogy úgy lehettem mint te. Nem számítottam semmi jóra és vártam, hogy meghaljak valahogy. Nem szándékosan, de nem érdekelt volna ha az utolsó pillanataimat élném. DE! Jött egy lány aki kihúzott a szarból, szó szerint. Ismét érdemes volt élnem. Nem számítottam rá de jött és minden szebb és jobb lett.

22/F

2013. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egy jó erős kötelet,meg a jó kemény fát javasolnék....
2013. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon bátor dolog volt, hogy el merted mondani a lánynak az érzéseid. Sokan nem képesek erre. Kívánom, hogy megtaláld a párod, hiszen nagyon fiatal vagy még és előtted az egész élet. :)


19L

2014. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ő volt az egyetlen értelme az életednek. Kezdj el valamit sportolni, ami nem csak hogy egészséges is, de kifejezetten depresszió ellenes (endorfinok felszabadulása). Új környezetbe is kerülsz, az edzőtársak között új embereket ismersz meg, lesznek barátaid is. Ne lássa azt senki rajtad, főleg a csaj ne, hogy hú de össze vagy törve. Mert akkor végképp kigolyózod minden esélyedet, mert még kerülni is fog, mert csak egy vergődő szerencsétlent lát benned. Sajnálatból soha senki nem fog téged választani, vagy ha igen, akkor jobban járnál az illető nélkül. Legyenek kitűzött rövid- és hosszútávú céljaid. Csak így lehet elérni bármit, és kimászni a gödörből.
2014. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A Fekete ***** válasza:
Rúgj be úgy, ahogy még soha, nézz sírós-nevetős filmeket és egyél sok csokit. Ha ez megvolt, képzeld el az ideális lányt és csak arra koncentrálj, hogy megtaláld. Én ezt tenném.
2014. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!