Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tökéletes nő? Mit akar a Férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes nő? Mit akar a Férfi?

Figyelt kérdés

mit gondoltok, milyen a tökéletes nő férfiak számára -külső, belső tulajdonság-

(csak érdekel, mit gondol a Férfi, ha szabadon engedheti képzelőerejét)



2013. nov. 26. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%

Roppant értékelhető tulajdonság lenne a némaság.

Olyan vicces ,amikor a kezükkel hadonásznak a süketnémák.

2013. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek.

Szeretem ha van benne egy kis féltékenység, és kitudja (normális paraméterek között) mutatni, mert ez egy jel arra, hogy ragaszkodik hozzám, és ez egy nagyon jó jel többek között a hűségre is. Szeretem ha bújós, érzelmes típusú. Külsőre. Hát ez nagyon szemszög függő. Én kifejezetten szeretem az alacsonyabb csajokat: (175 és az alatt), nem kell bombasztikus bombázónak kinéznie, de szeressen foglalkozni a megjelenésével.

2013. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

külsöre: Asa Akira :)

belsöre: MInt én:) (ugyan azokat szeresse amiket en, pl sportot)

2014. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Megláttam a kérdést és egyből ez jutott eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=a2aMzm5BXzI

2014. márc. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nőiesen telt domború alakat kb 168 75kg, szimpatikus arc/mosoly. nem öntelt, legyen szerény, és legyen értékrendje -erkölcse a párjával szembe , mint ahogy én.
2014. márc. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A tökéletes nő számomra... hát a külsőt sehogy sem tudnám megfogalmazni, inkább csak úgy, hogy ami elsőre megfog (arcra)


Belsőre meg vidám, igazi poéngyáros, aki nem sértődik meg minden apróságon, és benne van minden baromságban :) Meg azért nem árt, ha nem buta, és nem esik túlzásokba féltékenység terén, és a nők ezrei által produkált „túlgondolkodás” terén sem :D

2014. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 PearlDiver ***** válasza:

Mivel első pillantásra elég sok nő tetszik, mégis volt több sikertelen kapcsolatom, onnan közelíteném meg ezt, hogy mi nem okés szerintem egy nőben (meg ami eszembe jut). Általában ezeknek az ellenkezője tehát a jó pont :)

- megcsal (akárhogyan)

- túl sokat aggódik, annak ellenére hogy megnyugtatom

- bajsza van

- nem ápolja a haját

- nem szép az arca

- kicsit sem szemérmes

- túl szemérmes / prűd

- nincs életcélja

- nem tudja, mit is akar

- nem bír elköteleződni

- nem bír elszakadni korábbi dolgoktól/emberektől

- éretlen

- túl nagy hatással van rá a családja

- nem szereti a gyerekeket

- bizonyos dolgokat empátia nélkül elutasít, kompromisszumképtelen

- unalmas, elzárkózik a kalandtól

- dohányzik

- jobban érdekli a saját külseje, mint az önismerete

- rondán beszél

- stb


Jó hosszú lista lett :P

Még ideírom, hogy mi az a néhány tulajdonság, amitől egy nő nagyon jó társ lesz:

Mindig titokzatos marad kicsit, de mégis közel enged magához, őszinte és hűséges, nem fél kimutatni az érzéseit, büszke rám és ezt ki is mondja, képes megélni a nőiségét, és a szexualitást nyitottan, rugalmasan kezeli.

Ha külső jegyeket is mondanom kell, ami abszolút szubjektív: nálam 5-10 centivel alacsonyabb, max. 85D mellméretű, hosszú hajú természetes szőke vagy vörös, csak leheletnyi sminket használ, karcsú derekú, közepesen széles csípőjű, finom arcú, mosolygós, apró kezű lány számomra a legszebb.

Mázlista vagyok, mert a barátnőm mindennek meg is felel :)

24F

2014. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Külsőre:

-szép, "karbantartott" arc (nem sminkelt, de rendszeresen jár kozmetikushoz, fodrászhoz)

-igényes öltözködés

-ne legyen rajta nagy plusz

-szép, kerek popsi

-az se baj, ha magas


személyiség:

-bármiről képes legyen őszintén beszélni

-legyen intelligens, tényleg lehessen vele beszélgetni

-ne apukát keressen, képes legyen elintézni a saját dolgait, legyenek céljai, tartsa fenn magát

-legyen hűséges

-szeressen

-legyen fontos számára a testiség (bújjon hozzám, ölelgessen, csókolgasson, és legyen megfelelő minőségű-mennyiségű szex)

-tudjon főzni

-legyen képes fenntartani egy háztartást (ez nem azt jelenti, hogy én nem segítenék be, de nem fogom egyedül csinálni, az biztos)

-érezzem rajta azt, hogy szeretne, és képes is lenne megszülni és felnevelni legalább egy gyereket

-és a legfontosabb: érezzem magamat érzelmileg biztonságban mellette



sajnos kb 0,001% esélyem van, hogy találjak ilyen lányt, de nem adom fel :D

2014. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Enikőnek hívják és sosem lehet az enyém :(
2014. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már valaki rajtad táncol az elég tökéletes... mert amúgy oda se került volna, szóval érted.
2014. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!