Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel? Rossz nézni!

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú, de ha már tablettről, ékezettel leírom, legyetek szívesek elolvasni! (Bár még mindig Ti tesztek nekem szívességet)

Na, szóval tavaly nekem és a barátnőmnek megtetszett 2 fiú. Ők is, és mi is osztálytársak vagyunk. Nekem és a kiszemeltemnek mondhatni összejött a dolog, viszont a barátnőmnek megtetszett más. (Az első fiúnak még mindig tetszik, akkor is tetszett neki a b.nőm) úgy láttam nagyon oda volt ezért a 2. srácért, de nagyon sokszor szomorúságot okozott neki pl. egyszer látta, hogy ölelget egy lányt meg... na mindegy, akkor összetört. A fiút egyáltalán nem érdekli. Most azt mondja, hogy megint tetszik neki a szerelmem osztálytársa, de sokszor szomorú a másik miatt, pedig ez nyilvánvaló, hogy összejöhet. Most van az, hogy az ő élete, ne avatkozzak bele, de nagyon rossz, hogy a legjobb barátnőm szenved, és szeretnék rajta segíteni:/ bocsi ha értelmetlenül fogalmaztam, de kicsit fáradt vagyok 5*-os fogalmazáshoz.


2013. nov. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem aztán k*vára érdekel, hogy tabletről írod. :D

Ha nem kér a segítségedből, hagyd.

2013. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van akin nem lehet segiteni. Majd megtanulja magától. Ha úgy sem, áldozat típus, és akkor végképp nincsen mit tenni.
2013. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért írtam 1. Mert onnan nehezebb írni...

Köszi... kért segítséget, ezért kérdezem

2013. nov. 26. 20:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem avatkozhatsz bele, nem neked kell dönteni... Próbálj vele beszélgetni róla (tudom, hogy hülye tanács, valószínűleg már megvolt), minél több szempontból átbeszélni, hátha rájön a végén.

De teljesen továbblépni csak akkor fog tudni, ha belekezd egy másik kapcsolatba! Nem kell rögtön a nagy Ő-t látnia valakiben, ha nagyjából rendbe tette magában a dolgokat, és megértette, hogy az előző fiúval miért nem volt jó neki, és hogy egyáltalán nem volt jó, akkor nem szabad félni fejest ugrani :) Ez leglalábbis az én véleményem

2013. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!