Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek benne lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benne lenne valamelyik lány ebben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit kedvelek és talán ő is kedvel, igaz tetszik nekem, de ő már unja, hogy mindenki sak dugni akar vele én mégis vágyom rá, de most kénytelen vagyok haverként bánni vele, mert nem akarom elveszíteni, így is összevesztünk, mert azt hitte én is csak arra hajtok, mert bókoltam neki, hogy milyen formás cickói vannak, de amúgy nekem tényleg nem csak az a lényeg, főleg, hogy megláttam milyen kedves lány, szeretném valahogy megszerezni, de nem tudom mit kéne tennem. Ráadásul még messze is élünk egymástól. De ez a barátzónás dolog nem tetszik nekem, viszont, ha újra bókolnék neki félek, hogy tiltana vagy megint összevesznén, nem akarom elveszíteni. Most mit tegyek? Van esélyem valahogy megszerezni ezt a lányt?
2013. nov. 26. 21:20
 1/3 Panna_ ***** válasza:
hívd el randizni. Igazi randira. És ha húzza a száját megmondhatod, hogy ez csak egy randevú, mert szeretnéd jobban megismerni és megígéred, hogy a végén semmi nem fog történni, hazakísérd és elbúcsúztok, ha kell a szüleitől is engedélyt kérsz. Az hogy mindenki meg akarja d**gni nem jelenti, hogy nem szeretne randizni, csak fél, hogy ott nem romantika és beszélgetés lenne, hanem akkor térdelj le...
2013. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
''milyen formás cickói vannak'' ha így bókolsz, nem sok.
2013. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es nem így volt, de ez a lényege... Mert amúgy tényleg szép cickói vannak. De mindegy alapól tetszik arca is szép meg úgy mindene, de a legjobban az tetszik, hogy még rendesnek is tűnik, nem olyannak, mint a többi hasonlóan vonzó lány, akik belül üresek és utálatosak, defektesek.
2013. nov. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!