Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt állítom, hogy hiszek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt állítom, hogy hiszek a fiú-lány barátságban, de sokszor volt úgy, hogy valamelyik fél, többet érzett, mint barátság, akkor bekell látnom, hogy mégse igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.


Én is hiszek a fiú-lány barátságban, mégis mindig lefekszünk egymással.


20f

2010. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor alakulhat ki, ha mindkét fél már foglalt szerelem ügyileg.


Ha meg mindkét fél éppen szingli, biztos szerelem fog kialakulni belőle

2010. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hittem benne! De összejöttünk, pedig nem akartunk. Már nem hiszek benne. Őszinte fiú-lány barátság, max egy darabig van.
2010. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a harry és sally című filmet.
2010. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem vannak 12 éve ismer lány barátaim és még egyikkel sem jöttem össze . én vagyok az ellen példa ? XD
2010. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

előző:

van csajod?

2010. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hát én is azt hittem hogy van. De bebizonyosodott hogy még sincs :D
2010. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még a molekulákban sem hiszek.
2010. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismerős az nem számít, te butus!

Amúgy szerintem nincs. Ha sokáig húzódik annyira összeszoktok, hogy kiismeritek egymást, tudni fogjátok egymás gondolatait, befejezitek egymás mondatait és akkor már hoppá ez egy jó nő/férfi! Miért nem vettem eddig észre?:O

2010. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

ritka, de van.

életemben először, de úgy érzem van olyan fiú barátom akit imádok de sosem jönnék vele össze (és ő se velem)

15L

2010. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!