Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölni fog engem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölni fog engem vagy megbocsát?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 23:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ma, pár órája egy összejövetelen voltam a barátnőmmel.A barátom is ott volt, viszont nem együtt jöttünk.Elég lapos volt a hangulat,az egyik ablakhoz mentünk, a barátnőm bámult ki az ablakon,nézte a havazást és panaszkodott,hogy lőttek a cipőjének,én elég rossz hangulatomban voltam,szörnyű napom volt. Beszélni kezdtem neki,tulajdonképpen panaszkodni,hogy mi zavar a barátomnál.Mert vannak dolgok amik elkeserítenek nála.Hátatfordítottam neki és néztem,hogy mit csinálnak a többiek,de tovább beszéltem.Elmondtam,hogy mennyire zavar a keménylegénykedése,meg,hogy leigy magát és ettől hiszi magát nagynak,hogy nem kedvelem a barátait,hogy túl sokat ad a kemény megjelenésre meg ilyeneket. Ne értsetek félre, én nagyon szeretem őt, de vannak dolgok amikben nem értünk egyet. Szóval,így beszéltünk és én visszafordultam hozzá,és látom,hogy a barátom pont mögöttem all és cask hidegen néz. Megfagyott a vér az ereimben.Semmit sem mondott cask elment. Tudom,hogy most nagyon megbántottam. Nem is beszéltünk azóta. Hamarább ment el.Én most értem haza.A barátnőm sem vette észre,hogy ott van,ő végig kifelé nézett.Nem tudom,mennyit halott, de nagyon szégyellem magma.Mit tegyek most? Megbocsát nekem?
2013. nov. 26. 23:16
 2/9 Dwight Schrute ***** válasza:
persze, a barátnőd "nem" vette észre, jó vicc. Amúgy a fiúk nem sértődősek, szóval szard le, vagy békülős szex azt cs
2013. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
SZarügy
2013. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a sex tényleg kiengesztelné?
2013. nov. 26. 23:25
 5/9 Dwight Schrute ***** válasza:
a sex az nem, de a szex igen.
2013. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1) Minek vagy vele ha zavarnak a dolgai? (Most komolyan...)

2) Szex nem megoldás semmire. Egy kapcsolatot kiegészít, de a problémákat nem oldja meg, legfeljebb elnyomja azokat kis időre.



Vagy beszéld meg vele a dolgokat, vagy hagyd a fenébe az egészet. Igazándiból amiket leírtál nem olyan dolgok amikben az ember valaha is változna... de te tudod.

2013. nov. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a szex igen, de csak ha engeded a popsidba.
2013. nov. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért, valami valótlant mondtál?
2013. nov. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez fiúknál is változik.De pl. én nem vagyok sértődös de ha az a lány akit szeretek elkezdené sorolni hogy mit utál bennem attól nagyon elmenne az életkedvem.De pl ha tudnám hogy ettől még szeret akkor nem zavarna mert tudom mik a saját hibáim.
2013. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!