Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött a barátaimba? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött a barátaimba? Szerintem a lány az oka az egésznek.

Figyelt kérdés

Van három barátom. (Lajos, Geri, Feri.)

Sok éve ismerem már őket (ők sem régebben egymást), gyakran ültünk össze valamelyikünk lakásában/kertjében beszélgetni, vagy grillezni nyáron,... és gyakran kirándulunk, és horgászunk is, stb. Szóval minden jó volt, egészen az utóbbi időszakig. Azt vettem észre, hogy egy-két hétre visszamenőleg teljesen megváltoztak, amikor megismertek egy náluk vagy tizenöt évvel fiatalabb (17-19 év körüli) lányt. Olyan, mintha csak ők hárman (+ a lány) lennének, és én nem léteznék számukra. A szokásosnál is többet vannak együtt, de keveset szólnak egymáshoz. Még a lánytól is csak azt kérdezgetik féltően, hogy "Biztos jól vagy?", meg ilyesmi, és ölelgetik. (A lány is keveset szól..., furcsán viselkedik ő is... és utál engem, ahogy én is őt.) Én egyáltalán nem beszélhetek, még csak nem is kérdezhetek tőlük semmit sem, mert azonnal leordítanak, hogy: "Te csak fogd be, és maradj nyugton!Nem érdekel a véleményed."... stb... (Ezt például Lajos mondta éppen, de a többiek is szoktak durvaságokat a fejemhez vágni egy-két hete, szinte folyamatosan.) Pedig normálisan, rendes hangnemben szólok hozzájuk, nem tettem semmit sem ellenük, és eddig kedveltük egymást, mint haverokat/barátokat.

Állandóan mennek, és keresik a lány tárasaságát, akit nem mindig találnak. Olyan ez az egész, mintha "falkában élnének", melyből kizártak engem.


Három napja pedig a következő eseménysorozat zajlott le, amely nagyon betett számomra lelkileg: Geri házában voltunk. Én is elmentem, bízva abban, hátha minden a régi lesz. (A lány nem volt ott.) Ahogy beléptem az ajtón, láttam, hogy mindhárman a nagy-előszobában tartózkodtak, és a lányon vitatkoztak. Köszöntem nekik, de éppen csak rám néztek, és nem válaszoltak. Ezután gondolkodni kezdtem, hogy talán nem lenne baj, ha megmondanám, hogy nem ér annyit az a lány, hogy ilyen gyűlöletet és viselkedést váltson ki belőlük. Végül, amikor a többiek átmentek egy másik szobába, és egy rövid ideig Feri maradt egyedül rajtam kívül a helyiségben, félve odamentem hozzá. Óvatosan elmondtam neki, mennyi minden rosszat okoz ez a lány, és hogy miért nem veszi legalább ő ezt észre(?). Feri erre odaszorított a falhoz, fölémtornyosult a két méterével-izmos testével, mereven a szemembe nézett, és ezt a választ adta halk, ingerült, ziháló hangon:

"Hallottad Lajost, senkit sem érdekel a véleményed. Tartsd csukva a szádat..., vagy becsukom helyetted!"

(Soha sem felejtem el ezt a két mondatot.)

Ezután átment a többiekhez.

Egy ideig ott álltam egy helyben, szinte fel sem fogtam, hogy mi történt. Nagyon rosszul éreztem magam. Már az járt a fejemben, hogy milyen jó lenne otthagyni őket, de tudtam azt is, hogy jó barátok voltunk mindig is, és több év barátságát, örömét nem érné meg eldobni ezért.


Legutóbb tegnap találkoztam velük (nem valami nagy örömmel), megint voltak problémák (A lány ott volt.) Lajos éppen készült inni egy üveg ásványvizet, amikor Geri nekiment, meglökte, és elvette tőle. Kértem óvatosan, hogy hagyják abba a civakodást. Erre egymásnak estek, ütötték egymást, ahol bírták, mintha elment volna az eszük, Ferinek kellett szétválasztani őket. Én nem mertem odamenni, nehogy agyonüssenek még a végén. Közben néha direkt figyeltem a lány arcát. Mosolygott!

Aznap még történt egy-két hasonló kellemetlenség, melyekre gondolni is rossz nekem, ezért jobb, ha próbálok nem foglalkozni az egésszel.

(21 éves fiú vagyok. Lajos 35, Geri 31, Feri pedig 29 éves.)


2013. nov. 27. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kabarékamu
2013. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Olyan hosszú, egyszerűen semmi kedvem elolvasni sem. Nem lehetne rövidebben?
2013. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én végigolvastam. És az jutott eszembe, hogy az ilyen történetek miatt nem tévézek.
2013. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eléggé átlátszó kamu. Úgy adtad elő, mint egy novellát. Egy ember akinek problémája van nem így szokta leírni. És maga a szereplők viszonya és a cselekmény is rendkívül valószerűtlen.


Itt egy másik jóval nagyobb baromság, még az is lehet h ugyanaz írta:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2013. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
áááh
2013. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miből gondoljátok, hogy kamu?


13:47

Azt a kérdést nem én írtam.

2013. nov. 27. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:
A Lamiára emlékeztet a Merlin kalandjaiból :D Amúgy lehet, hogy pletykákat terjeszt nektek egymásról.
2013. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ők meg akarják szerezni maguknak a lányt.

te 21 éves vagy és mivel te illesz a legjobban a lányhoz korban lehet ezért közösítenek ki hogy ne legyen esélyed.


az is lehet hogy a csajnak tetszel és ezt nyíltan mondja nekik és emiatt utáltak meg.


vagy ki akar csinálni a csaj téged valamiért azért férkőzött a baráti társaságotokba.


Márha nem kamu:D

2013. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hosszúra sikeredett :D sztem a csaj uszítja a két pasit egymás ellen, élvezi hogy ő a téma . manipulálja a többieket, lehet mivel nem bír téged mondta nekik hogy legyenek bunkók veled stb. egyébként én a történtek után nem mennék el velük sehova. megvárnám míg ők keresnek. Ha nem keresek hát szard le őket...nem igazi barátok :)
2013. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!