Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik mi jogon ítélkezhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mi jogon ítélkezhetnek abban, hogy mire vagyunk érdemesek? Hogy például max egy vagy több éjszaka vagy el tud képzelni egy hosszabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert figyelek a külsőmre, többször ítéltek meg rosszul, hogy biztos falom a pasikat, meg pénzre hajtok. Illetve sokszor vagyok nyitott személyiség, ilyenkor jön a biztos több férfivel voltam már.

Csak aztán megfeledkeznek arról, hogyha beszélni kell velem, nem jönnek be a hülye dumák vagy ha egy kicsit bonyolultabb a téma, akkor már jön a "nem tudok ehhez mit hozzá szólni", meg a másik, hogy "az ilyen engem nem érdekel". Kedvencem az, amikor mondják, hogy nem értik miről beszélek.

Most komolyan, csak azért mert pár csaj sötétebb, mint az átlag, azért kell mindenkit rosszul megítélni? Vagy mi? Többször volt már, hogy a kérdéseknél olvastam, hogy egyes pasik lenézik a csajokat, kérdem én, ő mit tud felmutatni? A saját egóján túl? Sokat tanult, na és, én is! Megért egy mondatot vagy többet? Képzeld, én is.


2013. nov. 28. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy külsőség.

Valószínű te külsőségekben olyan jegyeket vonultatsz fel, amit az általad említett réteg a lányokon belül. Így ne csodálkozz ha oda sorolnak és egy kalap alá vesznek velük.

És mi jogon ítélkezünk? Megtehetjük. Ahogy bárki. Ti is.

Ha egy nőre nézve azt érzem, hogy max egyszer megkúrnám, akkor abból nem sűrűn lesz kapcsolat. Tök mindegy milyen értékes az a személy, ha nekem a puncija kell egy estére nekem az lesz az érték benne és csak addig. Hogy ki milyen alapon és milyen okok miatt gondol másokról ismeretlenül azt amit, az egy dolog. Erre való az ismerkedés, hogy az első benyomásnál tett képet árnyaljuk, megváltoztassuk, vagy erősítsük. Amelyik pasi meg nem vevő a beszélgetős ismerkedésre, az nem neked való. Feltételezem, hogy ha külsőségekben egy bizonyos lánytípushoz sorolnak te pont azt a fiú típust keresed akik ezekkel a lányokkal ismerkednek. Na már most ebből következik, ha te plázacicának nézel ki, hiába van doktorid, a sudribunkesz izomjanik fognak megtalálni, főleg hogy feltételezhetően ez a külső jön be neked, és hát valljuk emg őszintén, ezek közt kevés az agytröszt.

Valamiből alább kéne adnod. Feltételezem a külsőségek lennének amiből érdemes, mert életed párja 40-50-60 év múlva is melletted kéne, hogy legyen, szórakoztató kéne, hogy legyen, szeretned kéne, felnézni rá, tisztelni (ugyanezt tőle megkapni), és 80 éves aszott vénségként már kit érdekelnek a dagadó izmok, meg a kerek popsi?

2013. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy mit is takar ez a "figyelek a külsőmre".

Mert ez olyan, hogy aki bohócnak öltözik de nem az akkor ne csodálkozzon, ha mások attól még annak látják. A kérdésed megint csak provokáció.

Ez miért van már az, hogy megint mindenről a pasik tehetnek?

2013. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
mi jogon nem jártok csúnyákkal? :D
2013. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt mindig oda-vissza piszkálgatják egymást a fiúk és a lányok. Az ilyeneket, ha olvasok figyelembe se szoktam venni és csak azt, amelyik tiszteli a kérdezőt és segítőkészen ír választ.

Ezzel az egésszel az a baj, hogy néha könnyebb általánosságban beszélni, mint ép ésszel.

Szinte mindig a jó emberek szívják meg, nem csak ismerkedésnél, hanem az élet más területein is. Pl. frontálisan ütközik 2 kocsi, elég valószínű, hogy az kerül kórházba (vagy még rosszabb), amelyik ártatlan volt.

Eléggé elüt a 2 téma, de értitek mire gondolok.

Aki képes lenne egy normális kapcsolatot kialakítani, annak van a legnehezebb dolga párt találni.

Kitartás, velem is sokszor kicseszik az élet, de mégis bizakodok.

Remélem elfogadod ezt a választ tőlem.

2013. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is és én sem értem, de az ilyeneket csípőből koptatom. Elég sok a selejt. :-/ Szerencsére nekem így is sikerült megtalálni álmaim Férfiát.
2013. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ASOT ***** válasza:
Jajj babám meséld el melyik bántott meg ennyire? Eladjuk a kínai piacon.
2013. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ovi szagot érzek a levegőben...
2013. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát csukd be a szád! :)
2013. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Singularity:


A figyelek a külsőmre abban nyilvánul meg, hogy igényes vagyok, szeretek szép ruhákban járni. De nem mély a dekoltázsom, nem extra mini a szoknyám. Szoktam szoknyát is hordani, sminkben is törekszem arra, hogy az előnyös részeimet emeljem ki és ne agyon vakoljam magam. Sportolok is.


Nem bántott meg senki, csak néha elgondolkozom azon, hogy egyesek miért érzik magukat többnek másoknál. Csupán ennyi.

2013. nov. 28. 19:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem én válogatok, hanem ők jönnek hozzám! :)
2013. nov. 28. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!