Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik mi jogon ítélkezhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mi jogon ítélkezhetnek abban, hogy mire vagyunk érdemesek? Hogy például max egy vagy több éjszaka vagy el tud képzelni egy hosszabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert figyelek a külsőmre, többször ítéltek meg rosszul, hogy biztos falom a pasikat, meg pénzre hajtok. Illetve sokszor vagyok nyitott személyiség, ilyenkor jön a biztos több férfivel voltam már.

Csak aztán megfeledkeznek arról, hogyha beszélni kell velem, nem jönnek be a hülye dumák vagy ha egy kicsit bonyolultabb a téma, akkor már jön a "nem tudok ehhez mit hozzá szólni", meg a másik, hogy "az ilyen engem nem érdekel". Kedvencem az, amikor mondják, hogy nem értik miről beszélek.

Most komolyan, csak azért mert pár csaj sötétebb, mint az átlag, azért kell mindenkit rosszul megítélni? Vagy mi? Többször volt már, hogy a kérdéseknél olvastam, hogy egyes pasik lenézik a csajokat, kérdem én, ő mit tud felmutatni? A saját egóján túl? Sokat tanult, na és, én is! Megért egy mondatot vagy többet? Képzeld, én is.


2013. nov. 28. 14:27
1 2
 11/12 ASOT ***** válasza:
Nem akarsz főzni egy finom kakaót inkább?
2013. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az eleg erosen erzodik a mondataidbol, hogy elegge serti valami az onerzetedet.

Hogy most konkretan megbantott-e teged valaki es duhodben fakadtal ki ennyire, vagy csak rossz emberek vesznek korul es nem a neked megfelelo kozegben mozogsz-e es igy rosszak az altalanos tapasztalataid, azt nem tudom.


Ha viszont csak siman az itteni valaszok akasztottak ki (marmint mas kerdeseknel, amiket olvastal), akkor nem kellene mindenfele fura kommenteket rogton szemelyes serteskent felfognod es magadra venned. Ha biztos vagy magadban, ismered az ertekeidet, tudod, hogy milyen vagy, akkor nem kellene, hogy masok altalanositasai, esetleges lekezelo hozzaallasa ennyire sertsen teged (plane hogy azok nevtelen-arctalan kommenteloktol jonnek).


Szerintem probalj uj kozeget talalni, ahol az erdeklodesi korodnek megfelelo emberekkel tudsz talalkozni, akikkel beszelgetni is tudsz, vannak kozos temaitok es lehetoleg nem egymas megismerese elott alakitotok ki a masikrol egy elkepzelt kepet.

2013. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!