Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tud választ adni erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tud választ adni erre? Tetszem neki avagy nem?

Figyelt kérdés

Üdv.

Van egy fiú, akit szeretek (!) 10 hónapja. Nem tudom, hogy tetszem neki-e vagy sem.

Februárban volt ugye Bálint – Valentin nap. Nálunk a suliban 7:45-kor van egy jelzőcsengő, amikor felmehetünk az emeletre. Na, én éppen azt vártam, mikor egyedül ácsorogtam a radiátornál. Aztán odajött mellém, és megkérdezte milyen nap van. Azt feleltem szerda!? Csak megrázta a fejét, s elment. Még azóta is foglalkoztat a dolog. Majd még történtek kis dolgok, amire már nem nagyon emlékszem.. (pl.: adott cukrot, nyalókát, egy szakkörre jártunk, azon belül mellettem ült stb.) Decemberben az iskolánk szervezett egy korcsolyázást. Segített megtanulni korcsolyázni, mentem vele köröket. Van egy osztálytársam (lány) aki már első osztálytól fogva utál. Ő tudta, hogy tetszik az a fiú. Elmondta neki. Akkor onnantól fogva kedves volt velem, mosolygott rám, hazakísért stb. Aztán múltkor voltak azok a tökös-napok. Lementünk a testvéremmel. Ő is ott volt. Hozzánk csapódott, nevettünk stb. Megkérdezte, hogy ki tetszik nekem. A testvérem azt hazudta, hogy egy másik fiú. Azóta kerül engem, ha meglát csak néha köszön oda, simán elmegy mellettem, a napokban is csak annyit beszéltünk, hogy megkérdezte, melyik tanárral volt óránk… Mivel tudnám ezt a „kapcsolatot” helyrehozni? És esetleg, mivel tudnám megoldani, hogy többet találkozzunk? Kicsit hosszú lett, elnézést! Előre is köszönöm!


2013. nov. 28. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
talán
2013. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy a testvéred csak szívatott téged. Bár alapból nem értem miért nem mondtad neki már akkor, hogy ő tetszik :)
2013. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mert fèlek, hogy mt válaszol.! és ha nem tetszem neki? akkor... :/
2013. nov. 28. 16:49
 4/11 A kérdező kommentje:
*mit
2013. nov. 28. 16:50
 5/11 Laylah ***** válasza:

Tetszel neki! Egyszer kapd el és mondd meg neki, ne hagyd veszni!


23/L

2013. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de fèlek :( és mellesleg 8.os :/
2013. nov. 28. 18:04
 7/11 Laylah ***** válasza:
Neked kevesebb veszítenivalód van, mint nekem, tedd meg, max. (bár elég kevés az esélye) nemet mond, jövőre meg úgysem lesz már ott a suliban... Mire vársz? Nálam is hasonló helyzet van, csak én nem kaptam egyáltalán ennyi pozitív visszajelzést, mint te, ráadásul ha én itt most az egyetem kezdetének 3. hónapjában elrontom, akkor úszott a hátralévő itt töltendő 4-5 évem társasága is, lévén, hogy Rajta és a haverjain kívül nincs más társaságom.
2013. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Off: Kicsit fura volt olvasni, h fèlsz a 8.-osoktòl ùgymond...de csak mert èn is az vagyok:)

On: tök nyílvánvaló:O

2013. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm... màsok is mondtàk, hogy nincs vesztenivalóm, de örülnék, ha nem nekem kéne megtennem ezt a lépést. :(
2013. nov. 28. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
tetszel neki!! szóval mondd meg ezt neki, és szép napok/hetek/hónapok várnak rátok :D
2013. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!