Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a munkaadóm azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkaadóm azt mondja nekem, hogy szép vagyok, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, főzz 1 kávét, azért kéri, mert kávét akar inni?
2013. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy jò tanàcs, soha ne keverd a munkàt a magànèlettel, de mèg a szexel se!
2013. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem azért mondja,hanem azért mert kávét akar inni és nem akarja hogy beleköpj :DD
2013. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit, csak eléggé fura megnyilvánulásai vannak. Ráadásul a felesége és a gyerekei előtt.. kicsit kellemetlen.
2013. nov. 23. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:

húú az gáz :/


ha tovább csinálja vagy mást is akarna akkor fel lehet jelenteni;)

2013. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, milyen munkakörben dolgozol, csinosabban kell e öltöznöd átlagnál a munkád miatt, vannak más nők is a környetedben?
2013. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21 vagyok

gyerekekre vigyázok, tanulok velük, minden nap náluk vagyok

nem kell, de csinosabban öltözöm

van még egy lány aki jár hozzájuk, egymást váltjuk

2013. nov. 23. 23:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni, ennyi.
2013. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyílván akkor ha csinosabban öltözködsz, ne csodálkozz ha a férfi meg akar környékezni..

Most hülye példa, de nem rég láttam pont egy ilyen részt a családi titkok, vagy a veled is megtörténhetben, most nem tudom melyikben nem is ez a lényeg, csak pont egy ilyen szituációt dolgoztak fel, hogy a fiatal csinos "gyerek csősz" lányt megkörnyékezte a férj.

Nem véletlenűl mondja, hogy szép vagy..

Bár ezt neked kéne tudni, hogy mégis milyen hangnemben mondja ezeket, szerintem felismerni ha csak udvariasságból teszi, vagy tényleg "flörtölni" próbál veled..ezt a hanglejtéséből is ki lehet szűrni.

Mondjuk mindenképp vigyáznék vele, mert nehogy sírás legyen a vége, még ha te nem is tehetnél róla!

Próbálj meg ne kirívóan öltözködni, de ez most már szerintem nem túl sokat segítene..

Ha meg továbbra is bókol neked, akkor kérdezd meg tőle hogy mégis miért teszi ezt?

Semmi hibát nem fogsz ezzel elkövetni..

És a másik lánynak is szokott hasonlókat mondani?

2013. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!