Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az új tanárom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az új tanárom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon tetszik, valami megfogott benne. (férfi) Elég nehéz így az órájára járnom, mert zavaromban állandóan bénázok. :/ Sosem volt ilyen velem. Nagyon kellemetlen. Mit lehet tenni ebben a helyzetben?
2013. nov. 28. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Megint egy lány aki nem bír a puncijával..
2013. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Capitananus válasza:
vegyél egy kutyát
2013. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

masztizz rá gondolva.

ha esetleg gimis vagy, és szívesen kockáztatnád az ő állását, és a te tanulmányi jogviszonyod, akkor próbálj kikezdeni vele eredménye: ha bejössz neki, akkor egy jó dugás, de amennyiben kitudódik, kirúgják, téged meg más iskolába iratnak, ha nem jössz be neki, akkor jelenti az iskolaszéknek, és kirúgnak.

amennyiben egyetemista vagy, akkor nyugodtan próbálkozz, eléggé gyakori, hogy a tanár felpróbál egy egy lányt, akár mert tetszik neki, akár mert épp hiánya van... vagy mert a lány jobb jegy reményében felajánlkozik, és azt kihasználják. igazán nem szokott belőle úgy lenni, hisz mindenki 18éven felüli

2013. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ez a ribi-típus. De érdekes, amiket írtál. :D
2013. nov. 28. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

mivel új tanár ezért vélhetőleg a külseje fogott meg, talán annyira még az érezlmi világát nem tudtad feltérképezni, ezért inkább a szex felől közelítettem meg a dolgot.

ha abból a szempontból nézzük, hogy emberileg is bejön, arra azt tudom írni, hogy van 1 DB ismerősöm aki a gimis tanárába szeretett bele, harmadik, vagy negyedik évtől titokban együtt jártak, aztán amikor már nem tanította felvállalták. és ha jól tudom még együtt vannak. bár az utolsó hírt jónéhány éve hallottam róla. de ez egy eset. többről tudok, akik már az egyetemen szűrték össze a levet az oktatójukkal, több kevesebb sikerrel, mármint a tartósságát tekintve. volt aki érdemjegyileg jobban jött ki belőle, volt aki csalódottan, mert őt az ember érdekelte, és fogta meg de aztán kiderült, hogy az

másként gondolta, csak egy könnyen megszerezhetőnek vélte a lányt.. :-(

2013. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, nekem nem lenne bátorságom kikezdeni vele, de a bénázásaim miatt félek, hogy lelepleződik...
2013. nov. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!