Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor érez valamit irántam a tanárom? 14 éves fiú

Figyelt kérdés
Általánosba járok, és az utolsó évem taposom. Hozzánk 2 házszámra lakik egy fiatal lány alberlétben. A szüleim tudják, hogy ő okosnő és ő tanít ill. segít tanulni matematikából. 24 éves lesz, és nincs barátja. Mostanában elég furán viselkedik velem. Kb 1, másfél órát szoktam nála lenni. Volt olyan, hogy megcsináltuk a hf-ot , gyakoroltunk és 20-25 perceket beszélgetünk. Mesélt a volt párjáról és a szüleiről,gyermekkoráról. Azt mondta, hogy ha lesz barátnőm ő szerencsés lesz, hogy ilyen barátja van, ő exe ivott. Szeretné, ha elmennék majd vele a pizzériába. És mostanában sokat törődik velem. Volt olyan, hogy tanultunk, és hívta az anyukája, hogy menjen el hozzájuk, mert ott a nagybátyja akik nem ebben a városban élnek. Akkor a szemem előtt vetkőzött át, láttam fehérneműben. Azt mondta, hogy cuki vagyok és nem szégyenlős előttem. Felállt a szerszám és szerintem meglátta, mosolygott. Szerintetek mit kéne tennem? Nagyon kínosnak találtam a szituációt. És nem tagadom, vonzó is. Több érzést táplálok felé.
2013. nov. 3. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
...Aztán felébredtél.
2013. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az a nő úgy kezel mint a fiát :D
2013. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pedofil! már ne haragudj de nem hiszem hogy egy 24 éves nő túl sok mindent akarna egy 14 éves fiútól, ha zavar hogx ilyen keress másik tanárt
2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
csatlakozok a 2. válaszolóhoz! :D
2013. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. :D Ha nem kamu a kérdés, akkor simán megdughatod. Ha előtted átöltözik, biztosan akar valamit, vagy ha nem is tervezi, van annyira ledér, hogy legyen valami. :D De ha kamu, akkor verd már ki kérlek...
2013. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy akar tőled valamit, nem csak férfi pedok vannak, hanem nők is, csak erről sokan megfeledkeznek!
2013. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is merek szólni a szüleimnek, hogy mik történtek. És igen. Néha úgy érzem mintha fia ként kezelni.. De amikor beszélt az exéről akkor úgy éreztem, hogy azt szeretné, hogy szeressem, és én sajnáltam is azt, hogy ezeket a dolgokat átkellett élnie. Mert ő nem rossz ember. Sőt!
2013. nov. 3. 20:08
 8/12 A kérdező kommentje:
Kezelne*
2013. nov. 3. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál,hogy ezt a kérdést ő is elolvashatja? Tuti magára ismerne ebből a leírásból,és elég kínos lenne ez a számodra :DD
2013. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lajoska te nyílvánosan kiteregeted a magánügyünk?
2013. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!