Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor milyen kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen kategóriába esek?

Figyelt kérdés

Olvasom itt hogy sok fiúnak tetszik ha egy lánynak cuki, babaarca van, meg fiatalabbnak néz ki a koránál, stb. Hát én ilyen vagyok, de a legtöbben utána sorolják hozzá hogy "és emellett pici és törékeny és jaj" viszont ez meg már nem igaz rám, törékenynek törékeny vagyok de magasabb, akkor most cuki nem lehetek mert magas vagyok, de vonzó, szexi és nőies meg azért nem, mert kislány arcom van és lapos mellem, szóval ilyen összeegyeztethetetlen az egész, kb ufo vagyok ezek szerint : D

L/ 20 felett


2013. nov. 28. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kategorizálni.

Igazi barátnőnek való csaj vagy!

2013. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
20 felett az itteni véleményekre alapozol? Ez ugye nem komoly?
2013. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Mi számít neked magasnak?
2013. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Unatkozom : D Amúgy nem nem alapozok, amúgyis túl bonyolult vagyok és nehezen pasizom, csak bosszantanak a vélemények és kíváncsiság + az unalom furcsa dolgokat művel. De egyébként vannak itt 20 feletti emberek, és a 20hoz jóval közelebb vagyok mint a 30hoz, sőt, csak nem szeretek sok infot megadni magamról.
2013. nov. 28. 18:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy UFO abszolút,neked is megvan a párod,akire rá kell találnod.Ehhez viszont fejlesztened kell az önbizalmadat kicsit.
2013. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
170 vagyok. Amúgy átlagosnak érzem magam de a cukinak kikiáltott 150-60 közötti picikékhez képest nyilván magas, ezért fogalmaztam így
2013. nov. 28. 18:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Áh hát ez nem kérdés, én úgy érzem rátaláltam már, csak sajnos elvesztettem és már mással van. Szeretni úgysem fogok már úgy senkit, mint őt, ezért érdekelnek most a külső dolgok, mert nem akarok cölibátusban élni attól még, ahhoz túl fiatal vagyok hogy innentől fogva még csak kalandjaim sem legyenek.
2013. nov. 28. 18:08
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel a 170 centivel nem vagy óriás :D Normál magas vagy szerintem, bár nekem mindenki az aki nálam alacsonyabb XD Simán lehetsz "cuki" kategória szerintem :D
2013. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen lányok jönnek be:)
2013. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak még alacsony is. Ne hidd, hogy az ilyen nők bejönnek a férfiaknak. Ha azt mondják egy nőre, hogy cuki, az már nem jót jelent. Tapasztalatból tudom. Nekik dögös, szexi csajok kellenek.
2013. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!