Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor milyen kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen kategóriába esek?

Figyelt kérdés

Olvasom itt hogy sok fiúnak tetszik ha egy lánynak cuki, babaarca van, meg fiatalabbnak néz ki a koránál, stb. Hát én ilyen vagyok, de a legtöbben utána sorolják hozzá hogy "és emellett pici és törékeny és jaj" viszont ez meg már nem igaz rám, törékenynek törékeny vagyok de magasabb, akkor most cuki nem lehetek mert magas vagyok, de vonzó, szexi és nőies meg azért nem, mert kislány arcom van és lapos mellem, szóval ilyen összeegyeztethetetlen az egész, kb ufo vagyok ezek szerint : D

L/ 20 felett


2013. nov. 28. 18:03
1 2
 11/15 ASOT ***** válasza:
100%

A 170 cm magasság az egy teljesen korrekt magasság egy nőnél.

Tessék ez pölö egy 170 cm magas 23 éves modell lány. ÉS szerintem arcra pofire szexire mindennek mondható.

[link]

2013. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyenbe. Pont jó csaj vagy.

Meg az is akit Asot linkelt :)

2013. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a pozitív válaszokat, talán akkor máshol keresem majd a problémát. : ) Aki pedig írta hogy a pasiknak mind csak a szexi, nőies nők kellenek, hát nem tudom, a volt barátom és egyben első nagy szerelmem imádta hogy "cukika" vagyok. Ez volt neki a legnagyobb varázs a külsőmben. Szóval létezik ez a dolog, csak én is attól vagyok beparázva hogy mi van ha utána nem jön senki. Nem akarok átalakulni és erőltetni a nőies meg felnőttes külsőt, ha egyszer érzem hogy nem vagyok az és az egyetlen ami felnőttes rajtam az a magasságom. : D
2013. nov. 28. 18:32
 14/15 anonim ***** válasza:
150-160 centis nő nem igazán kellene,mert lehet,hogy velem cipeltetné a sámlit.Meg amúgy se tudnék mit csinálni egy olyan nővel,aki minimum 20 centivel alacsonyabb nálam,mert tényleg törékeny.Azt az egyet megtanultam az életben,hogy nem szabad olyat a kezem ügyébe adni,ami könnyen törik.:D
2013. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz,akik szerint a pici,törékeny termet nem feltétlenül előny.Engem például néhányan kifejezetten lenéznek és kislányosnak tartanak emiatt...Ismétlem,az önbizalom mindennek a kulcsa.
2013. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!