Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az ex pasijaim? Többi lent!

Figyelt kérdés
Jártam 3 hónapig egy fiúval, nagyon szerettem, de a végén kiderült hogy csak kihasznált. ennek már másfél éve. aztán nagy nehezen "elfelejtettem" (még mindig érdekelt hogy mi van vele, csak már nem szerettem.) Aztán összejöttem egy másik fiúval, vele 5 és fél hónapig jártam. ez már kb fél éve volt. még mindig nagyon szeretem, bármit megtennék érte, de ő már nem szeret.. a szakítás után kb 2 napra összejött azzal a lánnyal, akire a kapcsolatunk alatt mondta hogy szép meg ilyenek..(iszonyat féltékeny voltam) de nem érdekelt, ettől függetlenül is imádtam.. lehet hogy kihasznált, de nagyon szeretem még mindig.. hogyan tudnám elfelejteni? még egyik fiút sem sikerült, pedig ideje lenne már másfél év, és fél év alatt..
2013. nov. 28. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám. Ez a mai lányok rákfenéje, hogy nincs önbecsülésünk. Én egy olyan pasi után sírdogálok még most is, aki 2 évvel ezelőtt!!! a szeretőjének tarott!!! Azóta volt egy kapcsolatom, ami félig meddig erre ment rá és most meg utána sírdogálok, plusz még az előzőért is. Szörnyű vagyok. És amúgy egy tök jól kinéző diplomás lány vagyok... Szóval szörnyű. Szeresd magad jobban és értékeld magad többre. Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy hogyan csináld, mert nekem sem sikerült.
2013. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, én is mindkettőjük után bánkódok..
2013. nov. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!