Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vezessem fel szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem fel szüleimnek, hogy van bártnőm? Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Tippek?
2013. nov. 28. 21:28
 1/8 October15 ***** válasza:
100%

faterodnak: ÉN VAGYOK A KI.. ÉLŐ ISTEN FCK YEAH ÁLD A NEVEM! ADJ EGY ÖTÖST!4NÉGY

muternak meg... őő van barátnőm..


nem érzem a problémát bár lehet azért mert 52 négyzetméteren voltam/vagyok össze zárva a családdal így magánélet jó esetben a wcn ha van :D

2013. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zotanbro ***** válasza:
100%
szia anya képzeld van barátnőm.
2013. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Any, Apa, nézzétek, őt dugom.
2013. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
3.: owned :D esetleg: ő lesz a gyermekeim anyja.. ha a koton szakadás istene is úgy akarja :D
2013. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért kell ezt túlbonyolítani.


Két barátom volt eddig, mindkettőt elmondtam röviden és tömören. Anya, apa, azt szeretném mondani, hogy van barátom. Aztán persze apum kérdezett ezt-azt, ki a fiú, hány éves, hol ismertem meg, hol lakik, mit csinál stb. Na jó, ez már inkább vallatás volt, mintsem pár kérdés, de nálunk kb. így történt. :D

2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem értitek, mert nem voltatok olyan helyzetben amilyenben esetleg a kérdező. Tény, h a normális az lenne h úgy jelenti be h barátnője van mintha azt mondaná, h lemegyek a boltba, cső. De sajna, ha valaki szorong emiatt akkor nem ennyire egyszerű... és nem is feltétlenül az ő hibája.

Egyébként annyiban igazatok van, hogy erre nincs más mód mint venni egy nagy levegőt és elmondani mi a helyzet.

De vannak családok ahol ez kb. tabutéma és ezért nehéz erről beszélni.

2013. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pj0tr ***** válasza:
Fiú vagy lány a kérdező? Mert ha lány akkor tényleg okozhat problémát, de ha fiú akkor hol a kérdés? Családfüggő. Ha mindent megbeszéltek akkor simán ahogy fent leírtad, ha nem akkor csak akkor amikor kérdezik és úgy ahogy fent leírtad.
2013. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyu! Apu! Öööh illetve Nagymama, Nagypapa!...
2013. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!