Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 15 éves én meg 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 15 éves én meg 14 éves vagyok. Szeretnék együtt aludni csak azt nem tudom hogy hogyan vezessem fel a szüleimnek. Fiatalok vagyunk még az ilyenekhez? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve járunk. A Balatonon jöttünk össze és egy szerencsénk van hogy csak 15km-re lakunk egymástól.szeretnék vele többet találkozni de a suli miatt csak hétvégenként találkozunk.
2009. dec. 8. 11:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
NE aludjatok együtt. Ennyi. Még korai, hidd el, megbánnád.
2009. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Túl fiatal vagy még. Vár 2 évet, és majd utána gondolkodjál ilyesmin. Egyelőre a kéz a kézben sétálgatásnál kellene tartani.
2009. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Az nagyon jó, hogy a szüleiddel meg szeretnéd beszélni.

Anyukáddal gondolom bensőségesebb viszonyban vagy. Vele kezdd.De előtte mondd meg neki, hogy azért beszélsz vele erről, mert nem szeretnéd titokban csinálni.

Nem fogja megengedni, biztos vagyok benne, én sem engedném, de legalább olyantól kapsz tanácsot, aki megérti a helyzetet.

2009. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Én nem minősítem, hogy fiatalok vagytok-e hozzá?

(Azokat sem minősítem, akik minősítették, csak én nem teszem.) :)


Ha mindketten akarjátok, és mindketten tudjátok mit akartok, és mindketten ugyanazt akarjátok, akkor ez egy érthető és elfogadható kívánság. Jó lenne ezeket tisztázni, ha eddig még nem történt meg. Nagyon fontos, hogy ki mit ért "együtt alvás" alatt?


Az, hogy fiatalok vagytok, nem előny, nem hátrány, csak egy múlandó állapot. Szerintem nincs olyan, hogy itt vagy ott "kellene" tartanotok. Ez mindig annak a fejében létező idea, aki ilyet mond. A valóság meg az, hogy úgy éreztek, ahogy, és azt akarjátok, amit. Én azt mondom, sokkal nagyobb az esély, hogy megkapod, amit akarsz, ha

1, tudod mit akarsz

2, megpróbálod elérni, nem csak álmodozol róla

3, van elképzelésed, hogyan fogod megkapni


Én is nagy dolognak tartom, hogy tudsz a szüleiddel beszélni erről. Ez máris egy olyan dolog, ami nem megy mindenkinek. Van aki fel sem merné hozni, csak rágódna rajta.

2009. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%
na jah..."aludni"...szerintem a szuleid nem ilyen naivok
2009. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Csak alvásról lenne szó. Én sem akarom még a dolgot meg ő se. és én ezt tudom
2009. dec. 8. 12:54
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
o se akarja a dolgot...te is naiv vagy
2009. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha lelakatolt fémbugyiban el tudsz aludni, akkor tárgyald meg apuval és hajrá.
2009. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
utolsó jó volt xD
2009. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok hogy i hogy fogtok ilyenekről beszélni majd a saját gyerekeitekkelxD
2009. dec. 8. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!